Neblėstanti dainininkių Selenos Gomez ir Taylor Swift draugystė: „Taylor lyg mano vyresnioji sesuo“

Selena Gomez ir Taylor Swift
Selena Gomez ir Taylor Swift
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-09-24 17:32
AA

Atlikėjos ir visame pasaulyje žinomos dainininkės Selena Gomez ir Taylor Switf – geriausios bičiulės. Šių merginų draugystė – viena gražiausių pramogų pasaulyje. Kai dėl vilkligės problemų Selena išgyveno sudėtingą operaciją, Taylor kaip galėdama palaikė draugę ir skatino nepasiduoti, na, o Selena aktyviai reiškė nuomonę, kai T. Swift bylinėjosi teisme dėl seksualiai prie jos priekabiavusio radijo laidų vedėjo.

Šeštadienį savo „Instagram“ paskyroje bendraudama su gerbėjais Selena neslepė, kad Taylor jai tarsi „vyresnioji sesuo“. Vieno iš gerbėjų paklausta, kaip laikosi Taylor, Selena nuoširdžiai pasakojo:

„Taylor yra nuostabi. Man ji patinka ir aš ją labai myliu. Šįryt mudvi kalbėjomės. Tai mano vyresnioji sesuo, kuriai galiu pasakyti viską. Ji tokia protinga!”, – atviravo Selena.

Daugelis dainininkių gerbėjų mano, kad merginos susipažino vakarėlyje ar mokykloje, tačiau pasirodo, jog moterų draugystė išsikerojo dėl to, kad jos susitikinėjo su broliais iš tos pačios grupės.

Selena Gomez ir Taylor Swift vienu metu draugavo su vaikinų grupės „Jonas Brothers“ nariais. Viena su Nicku Jonu, o kita – su Joe Jonu.

„Tai buvo nuostabu“, – Selena Gomez sakė „Kiss Fm Uk“.

„Taylor buvo mergina garbanotais plaukais, kaubojiškais batais ir madingais aksesuarais. Mes tiesiog susidraugavome“, – prisiminė Selena.