Aurelija Paunksnė Ignotė ir Dovilė Ignotė Paunksnė – Negi kas nors norėtų, kad nebūtume laimingos?

Aurelija Paunksnė Ignotė ir Dovilė Ignotė Paunksnė / Gedmanto Kropio nuotrauka
Aurelija Paunksnė Ignotė ir Dovilė Ignotė Paunksnė / Gedmanto Kropio nuotrauka
GRYTĖ LIANDZBERGIENĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-05-25 12:52
AA

Jos abi turi sveiką humoro jausmą ir apskritai labai sveiką požiūrį į pasaulį. Aurelija Paunksnė IGNOTĖ (36) – Anglų kalbos studijos savininkė ir vaikų stovyklų organizatorė, šiame versle sėkmingai besisukanti jau trylika metų. Dovilė Ignotė PAUNKSNĖ (36) – vieno iš studijos filialų vadovė ir pardavimo specialistė. Jos yra sužadėtinės, kurios mielai taptų žmonomis, jei tik Lietuva leistų. Neleidžia, bet Aurelija ir Dovilė dėl to plaukų nesirauna – kantrybės jos turi, o gyvenimas ir be to gražus.

Būdamos gana jaunos jau esate nemažai pasiekusios: trylika metų gyvuojanti įmonė, penki filialai Vilniuje ir Kaune, nuosavos stovyklavietės skirtingose Lietuvos vietose...

Dovilė: Visa tai sukūrė ir pastatė Aurelija, o mano didžiausias pasiekimas – kad prieš beveik ketverius metus ją sutikau ir tapau jos gyvenimo ramsčiu (juokiasi).

Aurelija: Aš nuo mažens buvau versli, pamenu, vaikystėje per ekskursiją klasiokams autobuse pardavinėjau tuščias „Tik tac“ dėžutes, mokykloje leidau žurnalą. Rašyti man visada patiko, bet pinigai patiko dar labiau: atrodė labai svarbu jų turėti. Esu kilusi iš skurdžios šeimos: kad pigiau prasimaitintume, tekdavo net kaulų nuovirus virti, būdavo tikrai striuka. Gal todėl užaugau su mintimi, kad privalau prasimušti – kito kelio nėra.