Neįprastai 33-iąjį gimtadienį sutikęs Simas Kučas: „Turiu tik vieną svajonę – noriu šeimos ir vaikų“

Simo Kučo gimtadienis Tenerifėje / Vytauto Žibiko nuotr.
Simo Kučo gimtadienis Tenerifėje / Vytauto Žibiko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-02-26 19:33
AA

Vasario 26-ąją teniso treneris, modelis Simas Kučas mini 33-iąjį gimtadienį. Tenerifėje jau beveik du mėnesius teniso kortuose dirbantis sportininkas artėjant gimimo dienai sugalvojo pabėgimo planą – išvyko į Madridą, kur susitiko su buvusia širdies drauge Lenkijos manekene Ola Kędrzynska.

„Madride po pusantrų metų pertraukos susitikau su buvusia drauge Ola. Norėtųsi, kad tie santykiai atgimtų, bet laikas parodys“, – gimtadienio išvakarės portalui Žmonės.lt prisipažino S.Kučas.

Profesionalus tenisininkas apie santykius su 9 metais jaunesne Ola Kędrzynska viešai prakalbo 2016-ųjų vasarą. Tiesa, 2019 metais romantiniai santykiai nutrūko, o, kaip vėliau prisipažino pats S.Kučas, išsiskirti teko dėl jo kaltės. Portalui Žmonės.lt Simas atviravo, kad dėl santykius sugriovusių klaidų gailisi iki šiol.

„Dabar mes esame draugai ir tiek. Pusantrų metų nesimatėme, tai įdomu susitikti. O ir netikėtai gavosi, nes jai Alikantėje vyksta fotosesija, tad ji čia skrido iš Madrido, o ir aš kaip tik skridau į Madridą. Per valandą bilietus susiorganizavau, ekspromtu išvykau“, – atviravo jis.

Ola Kedrzynska ir Simas Kučas / Tomo Adomavičiaus / LAIMA nuotr.

Nors gimimo dienos rytą S.Kučas pasitiko Madride, ilgai nelaukęs sugrįžo į Tenerifę – pasak teniso trenerio, čia jo laukia gausybė darbų. Tiesa, gimtadienio šventė neliko užmiršta. Dar praėjusią savaitę S.Kučas sugalvojo Tenerifėje šią progą paminėti netradiciškai – surengė teniso turnyrą.

„Padariau didelį renginį. Aišku, laikantis visų saugumo priemonių –  buvome po šešis vienoje vietoje, visi su kaukėmis, viskas pagal taisykles. Tačiau gimtadieniniame teniso turnyre dalyvavo gal 100 lietuvių. Tokiu sąstingio laikotarpiu tai buvo įspūdingas renginys – daug vaikų, daug tėvų, labai fainai. Buvo didelė sporto šventė“, – šypsojosi S.Kučas.

Susirinkusieji sveikino ne tik Simą, bet ir teniso trenerį Vadimą Pinko, kuriam vasario 17-ąją suėjo 30 metų. Šventės kaltininkai sulaukė torto, papuošto skaičiumi 63.

Tenerifėje gimtadienius atšventė du teniso treneriai. Simas Kučas paminėjo 33-iąjį, o Vadimas Pinko – 30-ąjį gimtadienį. Tad tortą papuošė skaičius 63 / Vytauto Žibiko nuotr.

33-ąjį gimtadienį sutinkantis Simas atskleidė, kad per savo gyvenimą audringai atšventė tik tris gimimo dienas, tačiau kalbos apie šias šventes aidėjo dar keletą mėnesių po jų. S.Kučas šypsojosi, kad ir šių metų šventė buvo įspūdinga.

„Šiaip aš per visą gyvenimą organizavau tik tris gimtadienio vakarėlius – sulaukęs 18-os, 20-ties ir 25-erių. Išeidavo taip, kad kai aš atšvęsdavau gimtadienį, tai net kelis mėnesius skambėdavo atgarsiai apie šventę. Manau, kad ir šio gimtadienio šventė taip pat skambės dar ilgai, nes tikrai buvo įspūdinga“, – pasakojo tenisininkas.

Pasak S.Kučo, jo gimtadienyje šiemet apsilankė gausus būrys treniruojamų asmenų, draugų, verslininkų su šeimomis.

„Idėja padaryti tokią sporto šventę kilo, nes artėjant gimtadieniui pagalvojau, jog paprastai paminėti nesinori. Neįdomu, šiemet norėjosi aktyvumo“, – sakė jis.

Simas Kučas / asmeninio albumo nuotrauka

Į Tenerifę tenisininkas atvyko sausio 6-ąją. Simas atskleidė, kad pabėgti į šiltus kraštus norėjosi nuo kasdien aplankančio negatyvo, o ir trenerio darbo, kurį sustabdė griežtas karantinas, buvo be galo pasiilgęs. 

„Iš tikrųjų, aš esu tas, kuris sąžiningai laikėsi karantino. Užėjus antram suvaržymų etapui, supratau, kad jeigu liksiu vienas užsidaręs dar du ar tris mėnesius, tai nežinau, kaip visa tai baigsis.

Turbūt jau labai skambiai pasakysiu, bet, iš tikrųjų, sugalvojau, kad reikia dingti iš Lietuvos, tad su mikriuku važiavau į Olandiją pas mamą, ten praleidau keletą savaičių ir kai Olandijoje pradėjo viskas užsidarinėti, galvojau, kur toliau važiuoti, kad galėčiau dirbti. Draugai pasikvietė į Tenerifę, tad negalvodamas nusipirkau bilietą“, – atviravo S.Kučas.

Simo Kučo organizuotas gimtadieninis teniso turnyras Tenerifėje / Vytauto Žibiko nuotr.

Aistra tenisui degantis Simas Kučas pasakoja, kad Tenerifėje nedraudžiama lauke žaisti teniso, tad jis gali vesti treniruotes. Pasak pašnekovo, susidomėjimas pamokomis toks didelis, jog tenka dirbti net po 14 valandų per dieną.

„Aš sukūriau komandą su dar keturiais treneriais. Treniruojame ir lietuvius, ir užsieniečius, bet dabar mano darbo sąraše yra 86 lietuviai, tai aš visiškai nieko nesuspėju. Dėl šios priežasties, dar prieš gimtadienį porai dienų išjungiau telefoną, nes būdavo, kad jei valandą neatsiliepiu, tai jau matau 20 neperskaitytų žinučių. Dabar tiesiog norisi pailsėti nuo visko“, – sakė pašnekovas.

Užsienio šalyje S.Kučas teniso treniruotes veda ne pirmą kartą. Jis jau dirbo Amerikoje, Olandijoje, Kinijoje, Indijoje bei Japonijoje. Beveik du mėnesius Tenerifėje praleidęs vyras pasakoja tėvynės ilgesio nejaučiantis.

„Žinote, aš visą gyvenimą keliauju, tik vasaromis būnu Lietuvoje. Aš esu pasaulio pilietis, tačiau, žinoma, labai myliu Lietuvą ir mano namai yra Lietuva. Tikrai sugrįšiu čia, kai vėl galėsiu vaikščioti su šortais. Nors nežinia, gal teks vykti ir į Lenkiją ar Italiją. Sunku dabar spėlioti“, – svarstė jis.

Simas Kučas / Stella Bortolli nuotr.

Saulės spinduliais šiltuosiuose kraštuose besimėgaujantis S.Kučas į artėjančius metus žiūri optimistiškai. Tiesa, neslepia, kad praėję metai jam nešykštėjo išbandymų. 

„Tie metai tikrai nebuvo lengvi emociškai metai. O dar mano ir sesė, ir senelis, ir močiutė sirgo koronavirusu. Senelis labai sunkiai, net reanimacijoje buvo, o močiutė paprasčiau ir lengviau.

Viskas susidėjo, o dar ir buvau labai palūžęs emociškai, buvo liūdna, net atrodė, kad depresija užėjo. O dabar lyg viskas gerai – grįžtu į seną Simą, kuris buvo linksmas, mylėdavo žmones ir džiaugdavosi kiekviena diena“, – šypsojosi jis.

S.Kučas atviravo, kad gimtadienio proga turi tik vieną svajonę – nori sukurti šeimą.

„Man materialūs dalykai nėra svarbūs. Turiu tik vieną svajonę – noriu tik šeimos ir vaikų. Man to užtenka. Apie materialius dalikus net negalvoju“, – atviravo S.Kučas. 

Simo Kučo gimtadienio šventė Tenerifėje (104 nuotr.)
+98