Neištikimybe kaltinama A.Heard teisme gynė savo garbę: tikino su E.Musku neapgaudinėjusi J.Deppo

Amber Heard ir Elonas Muskas
Šaltinis: Žmonės
AA

Arši kova tarp besiskiriančių Amber Heard ir Johnny Deppo tęsiasi. Holivudo aktorė neigia kilusius įtarimus, jog susitikinėjo su turtuoliu Elonu Musku, kol draugavo su aktoriumi Johnny Deppu.

Žvaigždė buvo kaltinama slapčia susitikinėjanti su E.Musku dar 2015-aisiais, kol J.Deppas Australijoje filmavosi „Karibų piratų“ naujausioje dalyje.

Johnny Deppas ir Amber Heard susitiko teisme / „Scanpx“ nuotr.

Šiandien A.Heard atrėmė kaltinimus, kad prieš ją galėjo smurtauti Elonas Muskas, o ne Johnny Deppas, teigdama, jog „tai – netiesa“. Kuomet E.Musko apsaugos darbuotojas pareiškė, kad matė A.Heard milijardieriaus viloje, ši atsakė, jog „jis klysta, ir ji niekuomet nebendravo su Elonu iki 2016 metų“. Aktorė pridūrė, kad „pavydas gali daug ką priversti kalbėti neracionaliai“.

Amber Heard teigė, jog ji neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik išsiskirti su aktoriumi Johnny Deppu po to, kai šis 2016-ųjų gegužę trenkė jai per veidą su mobiliuoju telefonu. Ji nutarė prašyti teismo orderio, kuriuo J.Deppui būtų draudžiama artintis prie jos.

Anot aktorės A.Heard, „Johnny Deppas yra visiškai neadekvatus ir pamišęs“. Aktorė netgi kreipėsi pagalbos po 2016-ųjų „užpuolimo“, prieš iškeldama ir paviešindama plačiajai visuomenei ieškinį dėl smurto artimoje aplinkoje.

Johnny Deppas ir Amber Heard susitiko teisme / „Scanpx“ nuotr.

„Po gegužės incidento, kuomet man buvo suduota kelis kartus, buvau tikrai išgąsdinta Johnny, bijojau jį palikti, tad nusprendžiau iškelti ieškinį – kad visi galėtume jaustis saugiai“.

Taip pat aktorė teigia girdėjusi, kaip Johnny Deppas ją ne kartą grasino sužaloti arba „nusamdyti ką nors, kas ją užpultų“, jei šį teiktųsi jį palikti, bei pridėjęs frazę, kad „vienintelis būdas „išeiti“ iš santykių su manimi – mirtis“.

Amber Heard šįryt buvo paprašyta pateikti liudininkų parodymus, tačiau nė vienas iš liudininkų teigė nematęs sužalotos A.Heard.

Amber Heard ir Johnny Deppas susitiko teisme (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau