Neištikimybe kaltinamas Tristanas Thompsonas sulaukė grasinimų mirtimi

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.
Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-12 13:55
AA

Šią savaitę TMZ paviešino ne vieną vaizdo įrašą, įrodantį Khloe Kardashian mylimojo Tristano neištikimybę, tačiau skaudžiausią smūgį sudavė mergina, instagrame pasivadinusi @ms.stephaniee. Tikrasis jos vardas nėra žinomas, tačiau viena aišku – ji socialiniuose tinkluose pasidalijo sekso su Tristanu vaizdo įrašu. Po tokių įvykių pasaulis nuteisė greit tėvu tapsiantį vyrą, o per keletą dienų Tristanas net sulaukė grasinimų mirtimi.

Visi Kardashianų-Jennerių šeimos nariai „ištrynė“ Tristaną iš savo socialinių tinklų – nei vienas nebeseka naujienų apie krepšinio žvaigždę. T.Thompsono instagramą nustojo prenumeruoti ir pati Khloe.

Vakar kai kurios Tristano nuotraukos ir įrašai socialiniame „Instagram“ tinkle sulaukė po jomis grasinimų su vyru susidoroti.

„Nenusipelnei gyventi... Sudaužei savo dukros širdį... To padaryti nespėjus nei vienam berniukui,“ – piktinosi internautai.

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / „Instagram“ nuotr.

„Linkiu, kad už tai, ką padarei – mirtum,“ – rašė kiti.

Rungtynių metu Tristanas Thompsonas, kuris žaidžia už NBA komandą, buvo nušvilptas žiūrovų, o jo kolegos taip pat pasibaisėjo paviešintu vyro elgesiu.

Praėjusį sekmadienį viešbučio kameros užfiksavo, kaip krepšininkas į viešbutį įeina su tamsiaplauke striptizo šokėja Lani Blair.

„Tristanas nuolat išdavinėja Khloe. Jis – serijinis išdavikas. Išaiškės ir daugiau moterų, su kuriomis Tristanas leido laiką“, – leidiniui „People“ sakė neįvardytas šaltinis.

Pasak jo, devintą mėnesį nėščia Khloe skausmingai išgyvena šią situaciją. Visa Kardashianų-Jennerių šeima kremtasi dėl to. „Jiems plyšta širdis dėl Khloe. Jie nesuprato, koks apgaulingas Tristanas gali būti“, – tikino informatorius.