Neįtikėtina elegantiškosios Ingos Stumbrienės transformacija – per madų šou virto amą atimančia „femme fatale“

Parodos svečiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Parodos svečiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-21 21:55
AA

Šeštadienio vakarą „Litexpo“ parodų centrą užplūdo gausus būrys mados gerbėjų. Juos sudomino čia visą savaitgalį vykstanti vestuvių paroda Išteku.lt, kurios pirmąją dieną vainikavo vestuvinių madų šou.

Per „Wedding Fashion Show“ pirmą kartą septyni žinomi dizaineriai demonstravo naujai sukurtas vestuvinių suknelių kolekcijas. Būsimos nuotakos galėjo išsirinkti vestuvinį rūbą iš „Tiulio fėjos“, Egidijaus Rainio, Liutauro Salasevičiaus, „Ingrid Inži Couture“, „Laura Daili“, „Vamp“ ir Aurelijos Beliakaitės mados namams „Innamorata“ kurtų kolekcijų.

Pirmasis savo kolekciją pristatė Liutauras Salasevičius, kuris įkvėpimo vestuvinėms suknelėms ieškojo Rytuose. Jo finalinį modelį ant podiumo pademonstravo verslininkė Inga Stumbrienė.

Liutauro Salasevičiaus vestuvinių suknelių kolekcija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Visada švelni ir santūri Inga vardan gero bičiulio yra pasiryžusi eksperimentams – jau anksčiau puošėsi jai nebūdingos stilistikos rūbais, kuriuos sukūrė Liutauras.

Tačiau šįkart Inga palypėjo dar vienu laipteliu aukščiau. Moteris pristatė iš koto išverčiančią vestuvinę suknelę iš dviejų spalvų: jos priekis buvo baltas, o nugara – sodriai raudona. Raudonas buvo ir apsiaustas-šleifas, turintis pakeisti tradicinį veliumą.

Parodos svečiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Liutauras visas savo manekenes padabino žėrinčiomis kaukėmis, dėl kurių buvo tiesiog neįmanoma atpažinti rūbus pristačiusių moterų. Inkognito liko ir Inga. Vadinasi, ir publikos aikčiojimai bei skambūs plojimai – visiškai pelnytos emocijos, kurių tikrai nesustiprino Ingos pavardės garsumas.

Parodos svečiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Liutauro Salasevičiaus vestuvinių suknelių kolekcija (36 nuotr.)
+30