Neįtikėtina makiažo galia – talentinga mergina gali virsti bet kuria pasaulinio garso įžymybe ar pasakų personažu

Tamang Phan demonstruoja, kaip tapti Michaelu Jacksonu (kairėje) ir Johnny Deppu (dešinėje) / Kadras iš vaizdo įrašo
Tamang Phan demonstruoja, kaip tapti Michaelu Jacksonu (kairėje) ir Johnny Deppu (dešinėje) / Kadras iš vaizdo įrašo
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-05-28 22:37
AA

Promise Tamang Phan save apibūdina tiesiog kaip paprastą merginą, kuri be galo dievina makiažą. Vis dėlto P.T.Phan visiškai per trumpą laiką sugebėjo įsigyti milijonus gerbėjų, o tai tikrai ją išskiria iš kitų merginų.

Populiariausioje vaizdo įrašų svetainėje „Youtube“ ji kone kasdien deda makiažo pamokų vaizdo įrašus, kuriuose ji savo gerbėjams atskleidžia, kaip keletas makiažo triukų gali visiškai pakeisti išvaizdą ir įprastą merginą paversti bet kuria pasaulinio garso įžymybe.

Vos keli protingi ir suplanuoti triukai, keletas teptuko potėpių ir Nepale  gyvenanti mergina virsta garsiosios aktorės Angelinos Jolie, Scarlett Johansson ar netgi Michaelo Jacksono kopija.

Vos keli protingi ir suplanuoti triukai, keletas teptuko potėpių ir Nepale (valstybė Azijos pietuose, Himalajų kalnuose, ribojasi su Kinija (Tibetu) ir Indija, – red. past.) gyvenanti mergina virsta garsiosios aktorės Angelinos Jolie, Scarlett Johansson ar netgi Michaelo Jacksono kopija, – praneša „The Dailymail“.

Ir nors savo „Facebook“ puslapyje ji tikina, kad nėra profesionali makiažo specialistė ir tvirtina, kad viso to išmoko pati, tačiau jos talentas yra neabejotinas.

Tamang Phan „Youtube“ paskyra, kurioje ji naudoja „dope2111“ slapyvardį, buvo peržiūrėta jau daugiau kaip milijardą kartų. Nuo 2009 metų birželio mėnesio, T.Phan surinko jau daugiau kaip pusė milijono prenumeratorių.

Ir nors savo makiažo pamokų vaizdo įrašus į „Youtube“ svetainę ji kelia kiekvieną dieną, tačiau viena populiariausių šio tinklalapio žmonių ji tapo būtent dėl tų vaizdo įrašų, kuriuose ji, naudodamasi makiažu, virsta kuria nors įžymybe.

Per itin trumpą laiką T.Phan išpopuliarėjo ne tik dėl savo makiažo talento, bet ir dėl sugebėjimo nepaprastai realistiškai įkūnyti vaizduojamą asmenį.

Mergina savo vaizdo įrašuose pademonstravo ir kaip tapti reperiu Drake‘u, garsiuoju popkaraliumi Michaelu Jacksonu ir netgi aktoriumi Johnny Deppu. T.Phan sugeba įkūnyti ir išgalvotus personažus, pavyzdžiui, Navi genties princesę Neytiri, kurią matėme garsiajame Jameso Camerono filme „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“), taip pat princesę Jasmine, iš filmuko „Aladinas“, ar netgi mėlynakę barbę.

Megan Fox, Kate Middleton, Kim Kardashian, Adriana Lima, Selena Gomez ir Lady Gaga – dėl nepaprasto savo talento Tamang Phan sugebėjo įkūnyti jas visas. Tačiau paskutinis jos įrašas tikriausiai yra pats įspūdingiausias.

22-ejų sulaukusi mergina tapo virtualiu meno kūriniu – ant savo veido tarsi ant drobės tapydama T.Phang virto Leonardo da Vinci šedevru „Mona Lisa“.

Vos kiek daugiau nei 4 minučių vaizdo įraše T.Phang užmaskuoja savo antakius, naudodama vašką suformuoja reikiamą nosies formą, užsitepa keletą pudros bei šešėlių sluoksnių ir išties tampa panašia į garsųjį Leonardo da Vinci šedevrą.

„Jei tik Leonardo da Vinci tave pamatytų. Aš tikrai sumokėčiau nemažai pinigų, jei tik galėčiau pamatyti jo išraišką“, – po minėtu vaizdo įrašu parašė vienas komentatorius.

Žmonės.lt siūlo pasižiūrėti vaizdo įrašą, kuriame Tamang Phan demonstruoja, kaip tapti Michaelu Jacksonu:

Tamang Phan demonstruoja, kaip tapti Johny Deppu:

Tamang Phan demonstruoja, kaip tapti Lady Gaga: