Neįtikėtinas Kim Kardashian atsakymas į Jennifer Lawrence užduotą klausimą apie visą šeimyną į teismą padavusią Blac Chyną

Kim Kardashian ir Jennifer Lawrence / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lapkričio 2-ąją „Jimmy Kimmel Live“ šou susitiko dvi pramogų pasaulio superžvaigždės – Kim Kardashian ir Jennifer Lawernce.

Oskaro nugalėtoja Jennifer Lawrence niekada neslėpė, kad yra didelė Kardashianų realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“ gerbėja. Šį kartą jai buvo suteikta galimybė tapti žurnaliste ir klausinėti Kim Kardashian visko, ko nori.

Nors įprastai Kim drąsiai atvirauja net apie itin intymias savo gyvenimo detales, vienas klausimas taip ir liko neatsakytas. „Ką jūs visi manote apie Blac Chyną?“ – nepasikuklino Jennifer Lawrence.

Žmonės.lt primena, kad Blac Chyna – vienintelio Kardashianų-Jennerių klano broliuko buvusi mylimoji, su kuria jiedu turi vaiką – Dream. Pastaruoju metu porą purto skandalai ir Blac Chyna net padavė visą Kardashianų šeimyną į teismą.

„Visuomet sakiau, kad jei kas nors to paklaus... Žinai, Dream vieną dieną užaugs ir galės tai pamatyti. Manau, kad labai pagarbu yra tiesiog nieko nesakyti apie mano dukterėčios mamą“, – itin taktišką atsakymą pasirinko realybės šou superžvaigždė.

Kim Kardashian atšventė 37-ąjį gimtadienį (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau