Nelę Paltinienę įkūnijęs aktorius Arnoldas Eisimantas: „Svajojau nedalyvauti šiame šou“

Arnoldas Eisimantas įkūnijo Nelę Paltinienę
Arnoldas Eisimantas įkūnijo Nelę Paltinienę
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-01-08 14:27
AA

„Visą laiką svajojau nedalyvauti šiame projekte, – paklaustas, ar iš karto priėmė pasiūlymą dalyvauti BTV projekte „Muzikinė kaukė“, juokais sako aktorius Arnoldas Eisimantas.

„Ne todėl, kad šis projektas blogas. Priešingai, tai yra fantastiškas, bet labai apnuoginantis projektas. Niekada nesinori parodyti savo silpnųjų pusių“, – pripažįsta A.Eisimantas.

„Kita vertus, tokia proga gali antrą kartą gyvenime nepasitaikyti, todėl sutikau „apsinuoginti“. Nesu dainininkas, tai pagalvojau, kad gal daugiau neteks taip dainuoti scenoje ir pagalvojau, kad verta surizikuoti. Šiaip esu pakankamai muzikalus ir turiu klausą, bet muzikalumas ir dainavimas nėra tas pats. Balsas yra įrankis kurį reikia treniruoti. Kaip kultūristas bicepsą treniruoja, taip dainininkas savo balso stygas. Mano balso bicepsai labai silpni.

Bet projektas „Muzikinė kaukė“ nėra vien tik apie dainavimą. Pats pasiruošimo procesas labai primena tą, kuris būna kuriant personažus teatre ar kine. Reikia sudėlioti kuo daugiau dėlionės detalių, norint kuo tiksliau įkūnyti vieną ar kitą atlikėją. Trumpai tariant, man tai yra puiki galimybė sukurti minimum dešimt skirtingų personažų“, – po pirmosios laidos savo mintimis dalinasi aktorius.

Arnoldas Eisimantas / „Rollmedia“ nuotr.

Vis dėlto šis projektas aktoriui suteikė galimybę ne tik pasimokyti vokalo subtilybių, bet ir mokytis iš tikrų šios srities profesionalų.

„Man tai yra vienas įdomiausių projektų televizijoje. Čia mes neateinam tik pasikraipyti ant scenos ir pažiopčioti pagal fonogramą. Šiame projekte yra labai daug kūrybos. Be to visos dainos atliekamos gyvai. Todėl reikia daug ir kruopščiai dirbti ruošiantis kiekvienam pasirodymui. Dabar, kai susipažinau su visais dalyviais galiu pasakyti, kad bus labai stiprus sezonas. Visi pasirodymai tiesiog vienas už kitą yra geresni. Svarbiausia pasimėgauti kiekviena akimirka.

Aš į viską žiūriu kaip į žaidimą, o ne konkursą. Jeigu ir rungiuosi, tai tik pats su savimi. Man pergalė yra kiekvienas naujas išmoktas dalykas. Juk ne kasdien paskambinsi Merūnui Vitulskiui ar Diletai Meškaitei ir sakysi – „Ei, help!“. Tai yra puiki proga gauti geriausių pamokų iš pačių geriausiųjų“, – naujomis patirtimis dalinasi Arnoldas.

Anot aktoriaus, draugų palaikymo ir pagalbos sulaukia su kaupu. Be to, kiekvieno šeštadienio pasirodymų laukia daugybė jo artimųjų ir pažįstamų: „Visiems patinka pasijuokti iš „degančio draugo“. Žinoma, visiems smalsu ką įkūnysiu kiekvienoje laidoje, nes niekas niekada nežino ko iš manęs gali tikėtis. Dauguma nėra niekada manęs matę ar girdėję dainuojančio.“

Nelė Paltinienė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Šį šeštadienį aktoriui Arnoldui Eisimantui teko nelengva užduotis – įkūnyti scenos primadoną Nelę Paltinienę. Paklaustas, ar nesukaustė baimė, jog scenoje reikės virsti moterimi, Arnoldas pasakė tiesiai šviesiai: „Kaustė. Bet ne baimė, o jaudulys. Bijai vilko, neik į mišką! Aš eidamas į šitą „mišką“ žinojau ko iš to vilko galima tikėtis. Baimė yra stabdys, o jaudulį galima paversti reaktyviniu varikliu. Tai yra aktorinė užduotis ir visai nesvarbu lytis, rasė, amžius ir t.t. Nors, prisipažinsiu, Nelė buvo kietas riešutėlis ir sunki užduotis.“

Vis dėlto aktorius prisipažįsta, kad sunkiausia užduotis jam buvo nepakliūti į parodijos spąstus.

Arnoldas Eisimantas / „Rollmedia“ nuotr.

Atrodo, kad sunkus darbas buvo vainikuotas saldžiais vaisiais. Iš karto po pasirodymo scenoje Arnoldas Eisimantas sulaukė komisijos liaupsių: „Labai pribloškiantis variantas, pavyko! Ne kiekvienai moteriai pavyksta taip Nelę padaryti“, – sakė „Radiocentro“ laidų vedėja Livija Gradauskienė.

Svečio kėdėje sėdinti penktojo „Muzikinės kaukės“ sezono nugalėtoja, Rūta Ščiogolevaitė, kuriai taip pat yra tekę įkūnyti Nelę Paltinienę, taip pat negailėjo pagyrų: „Man buvo toks stresas. Aš tiek sirgau už tave visos dainos, viso pasirodymo metu, nes mačiau kaip tu galiūniškai, iš visų visų jėgų stengiesi laikyti tą ribą, kad neperžengti į parodiją. Tai buvo labai sunki užduotis, mano supratimu. Aš esu sužavėta!“

Rūta Ščiogolevaitė / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Pirmosios laidos lyderiu tapęs, Virgį Stakėną įkūnijęs, aktorius Tadas Gryn šį kartą gavo nelengvą užduotį – tapti britų dainininku Rag‘n‘Bone Man.

„Tadas iš tikrųjų daro šou. Yra linksmas iš savęs. Yra linksma, įtaigu ir tai ta geroji pusė, tiesiog, kad man smagu žiūrėti ką jis bedarytų ant scenos. Bet yra ir kita pusė tokia ne tiek jau gera“, – po Tado pasirodymo kalbės Jonas Sakalauskas. Ar pavyks Tadui nepaleisti fortūnos ir šį šeštadienį? Viską pamatysite laidoje.

Maža to, staigmenos ir netikėtumai „Muzikinėje kaukėje“ lauks jau nuo pirmų laidos sekundžių. Vedėjai Indrė Kavaliauskaitė ir Simonas Storpirštis drauge su naujausiu komisijos nariu Jonu Sakalausku pasirodys netikėtame amplua ir atliks skandalingųjų „Maneskin“ dainą.

Jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., jūsų laukia dešimt naujų įspūdingų įkūnijimų „Muzikinėje kaukėje“ tik per BTV televiziją.

Pirmoji „Muzikinės kaukės“ laida (17 nuotr.)
+11