Nematyti karališkosios šeimos kadrai: Princas Charlesas įsiamžino su mažiausiuoju savo anūku Louisu

Princas Charlesas ir princas Louisas/Britų karališkoji šeima / Socialinių tinklų nuotr.
Princas Charlesas ir princas Louisas/Britų karališkoji šeima / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-11-20 14:38
AA

Lapkričio 14-ąją 70-ąjį gimtadienį atšventęs princas Charlesas įsiamžino jaukioje šeimyninėje fotosesijoje, kurios kadrai socialiniuose tinkluose buvo paviešinti jubiliejaus išvakarėse.

Itin jaukioje nuotraukoje princas Charlesas pozuoja su savo žmona Camilla, sūnumis princais Williamu ir Harry bei jų mylimosiomis Catherine ir Meghan. Atrodo, kad mažieji neklaužados George'as, Charlotte ir Louisas džiugina ir senelį.

Britų karališkoji šeima / „Scanpix“ nuotr.
Britų karališkoji šeima / „Scanpix“ nuotr.

Pasirodo, šie kadrai – ne vieninteliai. Praėjus kiek mažiau nei savaitei viešoje erdvėje pasirodė niekur anksčiau neviešintos fotosesijos akimirkos. O labiausiai pasaulį sužavėjo nuotrauka, kurioje jubiliejų atšventęs princas pozuoja su mažiausiu savo anūku – princo Williamo ir Kate Middleton sūnumi Louisu. 

Princas Charlesas ir princas Louisas

Emocijų nesuvaidinsi – panašu, kad senelį ir pusės metų anūką sieja abipusis ryšys – jie puikiai jaučiasi vienas kito kompanijoje. 

Jubiliejų atšventusiam princui Charlesui šie metai – ypatingi. Jo didenybė gavo vyriausiojo redaktoriaus skiriamą Metų vyro apdovanojimą per kasmetinius GQ MAGAZINE vyrų apdovanojimus. Jį pagerbė už gyvenimo pasiekimus ir filantropišką veiklą.

Per 21 kartą vykusius apdovanojimus Velso princas Charlesas sakė šiek tiek šmaikščią kalbą. „Pirmiausia norėčiau atsiprašyti už tai, kad esu nederamai apsirengęs. Kai man pranešė, jog laimėjau Metų vyro apdovanojimą, pagalvojau, kad labiausiai man netiktų apdovanojimas susijęs su mada. Jos atžvilgiu, esu tarsi sustojęs laikrodis. Madingas būnu kartą per 25-erius metus.“

Kasmetiniai GQ Metų vyro apdovanojimai (2018 m.) / Vida Press nuotr.

Princas Charlesas šiuo metu yra daugiau, nei 400 labdaringą veiklą vykdančių organizacijų šeimininkas. 50 metų jis vykdė filantropišką veiklą ir stengėsi dėl žmonių. Charlesas yra atsakingas už tokias organizacijas kaip „The Prince‘s Trust Group“, „The Prince‘s Foundation“ ir „The Prince of Wales Charitable Foundation“. Visos jos padeda žmonėms ir kasmet surenkama apie 150 milijonų svarų sterlingų. O princo įsteigtas fondas ir labdaringa veikla jau padėjo verslo ir įdarbinimo srityje daugiau, nei 875 tūkstančiams jaunuolių visame pasaulyje.

Kalbėdamas apdovanojimų ceremonijoje princas Charlesas pridėjo: „Ačiū GQ leidiniui, esu išties dėkingas. Nebuvo lengva įkurti visas tas organizacijas ir padaryti, kad jos surinktų pinigų.“

GQ vyriausias redaktorius Dylanas Jonesas tuomet jį papildė: „Velso princas tarnavo labdaringoms ir filantropinėms organizacijoms aiškiai ir su didžiuliu atsidavimu kitiems, tai jis darė ne tik namuose, bet ir pasaulinėje arenoje. Ypač džiaugiamės, kad šiais metais princas Charlesas gauna šį apdovanojimą, juolab, kad Didžiosios Britanijos GQ švenčia 30 metų sukaktį.“