Nemokamą koncertą Juodkrantėje surengsiantis Andrius Mamontovas: „Tai – gražiausia Lietuvos vieta“

Andrius Mamontovas
Šaltinis: Žmonės
AA

Jau šį savaitgalį Juodkrantėje vasaros sezono pradžią skelbs didžiausias nemokamas sporto ir laisvalaikio festivalis šeimoms „Sveika, Neringa!“. Šeštadienį pajūrio gyventojų ir svečių laukia nemokamas mylimiausio visų kartų atlikėjo Andriaus Mamontovo koncertas.

„Daug vaikystės vasarų praleidau Pervalkoje. Neringa visada primena tas dienas. Man tai yra gražiausia Lietuvos vieta. Nieko nėra geriau, kaip eiti Neringos miškais, kur akys veda“, – atskleidė šeštadienio vakarą koncertuosiantis atlikėjas.

Festivalio svečiai į Andriaus Mamontovo koncertą atsipalaiduoti suplūs po dienos, pilnos sportinių rungčių ir veiklų. Sportas ir paties atlikėjo gyvenime – itin svarbus. „Mėgstu „haikinimą“ ir dviratį. Kai tik turiu laisvą akimirką, stengiuosi ją išnaudoti judesiui, nes muzikos kūrimas ir įrašinėjimas yra ganėtinai sėsli veikla“, – teigė pasirodymui besiruošiantis dainininkas.

Andrius Mamontovas

„Festivalis yra vieta, kur vyksta šėlsmas, o tai didžiąja dalimi – jaunimo prerogatyva. Žodis „festivalis“ man siejasi su energija, kuria dažniausiai spinduliuoja jauni žmonės. Vis dėlto, į „Sveika, Neringa!“ jau keletą metų iš eilės atkeliauja ištisos kartos. Tai – aktyvių ir energingų žmonių, nepriklausomai nuo to, kiek jiems metų, šventė“, – teigė A. Mamontovas.

Juodkrantėje nuskambės ir visai neseniai po penkerių metų pertraukos išleista nauja daina „Nesvarbu“. „Nauja daina tikrai bus programoje. Šiek tiek persigrupavo mano grupės sąstatas. Dabar grojame keturiese, naudojame daugiau elektroninių garsų. Planuoju atlikti ir vieną kitą primirštą dainą. Be abejonės, bus ir visiems gerai žinomų ir mylimų dainų“, – pažadėjo laukiamiausias festivalio „Sveika, Neringa!“ atlikėjas.

Andriaus Mamontovo koncertas prasidės šeštadienį (birželio 8 d.) 21 val. Festivalio svečiai taip pat galės dalyvauti orientavimosi varžybose „Olifėjos“ taurei laimėti, „Delfi“ pėsčiųjų žygyje su Vlada Musvydaite, „Daugiau nei mama“ bėgime su vaikiškais vežimėliais su Inga Žuolyte, „Sportland“ bėgime, bus įrengta Šeimos zona, kurioje vaikų lauks daugybė pramogų, batutų, vyks vaikų bėgimas su Jausmučiais. Penktadienio vakarą vyks nemokami „Finalo ketverto“ žvaigždžių Indrės Juodeikienės, Gintarės Korsakaitės, Algirdo Daumanto ir Gabi koncertai, vakarą užbaigs nemokamas Monique pasirodymas. 

Skaitykite daugiau