Nemokamas pamokas siūlanti Elžbieta Ananda: „Meditacija gali į gera pakeisti jūsų gyvenimą“

Elžbieta Ananda/ Jogailės Tarvydaitės nuotr.
Elžbieta Ananda/ Jogailės Tarvydaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-04-02 09:18
AA

Laimingo gyvenimo, meilės sau ir geros savijautos platformos „The Babe Guru“ įkūrėja Elžbieta Ananda skatina pasinaudoti proga ir laiką leidžiant namie, įgyti naują ritualą – išbandyti nemokamą meditaciją.

„Meditacija gali pakeisti jūsų gyvenimą į gera. Ji tikrai pakeitė mano,“ – sako Elżbieta. – Meditacija padeda nurimti, atrasti daugiau ramybės, džiaugsmo ir įkvėpimo. Net tokiu sunkiu laikotarpiu, kaip dabar“ , – prideda ji.

Anot Elžbietos, medituojant ateina įvairūs atsakymai ir įžvalgos, verslo ir kūrybos idėjos, jaučiame daugiau meilės sau ir aplinkiniams.

„Kai tik išgirdau apie karantiną ir suvokiau, kaip stipriai šiuo metu visi nerimauja, dėl savo bei artimųjų sveikatos, finansų ir ateities.

Pradėjau kampaniją #skleiskimeramybę, kuri skatina išbandyti mano siūlomą nemokamą meditaciją.

Per pirmą karantino savaitgalį gavau 300 žiučių su klausimais apie nemokamą meditaciją. Žmonės rašė, kad jaučia labai daug streso, nežino, kaip tvarkytis su nežinomybe... Kiti sakė, kad jau kurį laiką norėjo pradėti medituoti, tačiau nežinojo nuo ko pradėti“ , – pasakoja platformos „The Babe Guru“ įkūrėja.

Elžbieta Ananda/ Jogailės Tarvydaitės nuotr.

Anot Elžbietos, svarbiausia suvokti, kad šioje krizėje esam ne vieni.

Turime sustoti ir pagalvoti, ką kiekvienas iš mūsų gali padaryti, kad padėtų kitiems.

Mano kaimynė – siuva kaukes,  šefe dirbanti draugė – gamina skanius pietus išsinešimui. Aš – mokau meditacijos, nes manau, kad šiuo metu visiems ramybė yra labai reikalinga“, – šypsosi E. Ananda.

 

Elžbieta Ananda/ Jogailės Tarvydaitės nuotr.

Prie „The Babe Guru“ akcijos #skleiskramybę jaungiasi bei nemokamą meditaciją išbando ir žinomos Lietuvos moterys.

„Labiausiai patiko Elžbietos balsas, kuris ne tik labai jaukiai skamba, bet ir lengviau nuteikia. Atrodo, kad ji sėdi šalia tavęs ir nuramina, o visas meditacijos procesas pasidaro lengvesnis'', – sako stilistė Viktorija Šaulytė.

„Tiek pačios The Babe Guru meditacijos, tiek jausmas po jų – puikūs. Tai svarbu šiuo metu, kai daugelis jaučia nerimą ir sunkiau susitvarkyti su emocijomis'', – antrina tinklaraštininkė Aistė Svarinskaitė.

Nemokamą meditacijos programą galite atsiųsti rašydami į el. paštą: [email protected]