Nepaisydamas įplyšusio rankos raumens ir iš rikiuotės išėjusių dviejų stuburo diskų, Dainius Dimša ryžosi žengti į šokių aikštelę

Dainius Dimša ir Katažina Nemycko / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vienas profesionaliausių LNK šokių konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ šokėjų, laidų vedėjas Dainius Dimša dėl kankinančių skausmų iki pat pasirodymų pabaigos nežinojo, ar sugebės šokti tiesioginiame eteryje su partnere dainininke Katažina Nemycko.

Dainius Dimša ir Katažina Nemycko / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Vieną projekto lyderių kankino rankos, stuburo ir kojų skausmai. Medicininis tyrimas parodė, kad šokėjui įplyšęs rankos raumuo ir iš rikiuotės išėję du stuburo diskai. „Ypač skauda per pakėlimus. Nepakeliamas skausmas. Vieninteliai vaistai – tai ramybė, bet kol kas jos sau leisti negaliu. Nežinau, kaip bus“, – sako į šio sezono lyderius įsiveržęs šokėjas.

Susikrimtusi atrodė ir Katažina. „Kai žmogus blogai jaučiasi, nėra nuotaikos, sunku. Bet Dainius didvyriškai laikosi“, – užkulisiuose kalbėjo Katažina. „Tai pirmas kartas, kai taip žiauriai su sveikata“, – prisipažino apie savo traumas nelinkęs kalbėti Dainius.

Iki paskutinės minutės Dainius tikėjosi, kad skausmai atlėgs ir jis galės pasirodyti, todėl užkulisiuose po sportiniu kostiumu vilkėjo ir šokio drabužį, nors repeticijų metu šokėjas vos galėjo atlikti judesius. Visgi publikos numylėtiniai šokių aikštelėje pasirodė ir atliko įspūdingą numerį: jie virto grakščiais drugeliais ir nors publika plojo kaip niekada garsiai, Dainiaus veidas buvo surakintas skausmo.

Laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė po pasirodymo siūlė Dainiui pailsėti nuo šokių ir kitą savaitę stoti šalia jos kaip laidos vedėjui, o Andrius Butkus pasisiūlė šokti su Katažina vietoje Dainiaus. Tačiau skausmų kankinamas D.Dimša tokios galimybės atsisakė. „Mes su Katažina jau turim kitos savaitės šokio viziją ir nė už ką to nepraleisčiau“, – atšovė Dainius.

Dainius Dimša – labai arti auksinio medalio. Pirmajame LNK šokių projekte su Natalija Bunke Dainius buvo ketvirtas, praėjusį sezoną, šokdamas su orų pranešėja Karolina Liukaityte, buvo antras. Šįsyk su Katažina jie laikomi projekto lyderiais.

Dainius Dimša ir Katažina Nemycko / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau