Nepakartojami Heidi Clum Helovino kostiumai: kuriais metais jos įvaizdis nustebino labiausiai?

Heidi Klum Helovino įvaizdžiai / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Metai metai iš metų supermodelis Heidi Klum (48 m.) per Heloviną iš gražuolės tampa tikra pabaisa. Savo kostiumams ji kaskart skiria itin daug dėmesio, laiko, o kartais – ir krūvą pinigų.

Portalas goodhousekeeping.com pateikia įsimintiniausius H.Klum dešimtmečio Helovino įvaizdžius.

2021-ieji: seksuali katė

Šiemet supermodelis Heidi Klum pasirinko katės kostiumą ir ryškiai raudoną peruką. Savo įvaizdžiu žvaigždė pasidalijo „Instagram“ vaizdo įraše, kuriame pasipuošusi katės kostiumu šoka pagal populiarąja Dua Lipos ir Eltono Johno dainą „Cold Heart“.

Tiesa, tai vienas iš „nebaisiausiųjų“ supermodelio Helovino kostiumų. Taigi, keliaujame toliau?

2020-ieji: mumija ir jos gauja

Praėjusiais metais Heidi Klum su vyru Tomu Kaulitzu ir keturiais vaikais virto mumijomis. Šeima šiams kostiumui nepaigalėjo tualetinio popieriaus! Supermodelis portalui goodhousekeeping.com pasakojo, kad įvaizdį sukurti jai padėjo vaikai.

2019-ieji: ateivė ir astronautas

2019-ųjų Helovinui supermodelis H.Klum ruošėsi išties atsakingai. Kartu su vyru Tomu Kaulitzu jiedu pasirinko neįtikėtinus kostiumus: Tomas  tapo astronautu, o Heidi – ateive. Jos įvaizdis buvo kuriamas net 10 valandų, o visą kostiumo ir makiažo procesą tiesiogiai transliavo „Amazon“.

Tomas Kaulitzas ir Heidi Klum (2019 m.) / Scanpix nuotr.
Heidi Klum (2019 m.) / Scanpix nuotr.

2018-ieji: Fiona

Heidi Klum su Tom Kaulitzu savo gerbėjus nustebino žaliąja banga – pasirinko Fionos ir Šreko kostiumus. Kaip buvo kuriamas įvaizdis, Heidi pasidalijo ir savo instagramo paskyroje:

2017-ieji: „Thriller“

Tai buvo metai, kai Heidi pasirinko Michaelo Jacksono įvaizdį iš jo hito „Thriller“ (1982 m.). Ar pasakytumėte, kad po šiuo kostiumu slepiasi supermodelis?

2016-ieji: klonuota Heidi Klum

Modelis visus pritrenkė, atvykusi į Helovino vakarėlį su būriu savo pačios klonų – visos palydos merginos atrodė kaip Heidi Klum! Vaizdo įraše žemiau galite pasižiūrėti, kaip viena mergina nusiima kaukę:

2015-ieji: triušytė Jessica Rabbit

Jessica yra triušio Rogerio žmona iš kultinio filmo „Kas pakišo triušį Rodžerį“ (1988 m.). Heidi Klum virsti šiuo personažu padėjo visa profesionalų komanda. Pažiūrėkite:

2014-ieji: drugelis

Supermodelio įvaizdis priminė garsiojo cirko „Cirque de Soleil“ personažą. Galime tik įsivaizduoti, kaip modelis mojavo sparnais Niujorko gatvėse... Bet iš tiesų sukurti tokį įvaizdį įkvėpė Thierry Muglerio 1997 m. aukštosios mados kolekcijos modelis:

2013-ieji: senutė Heidi Klum

Šio įvaizdžio esmė – detalės. Atsirado ne tik raukšlelės veide, bet ir senatvinės pigmentinės dėmės bei varikozės išvagotos kojos. Nuostabus grimuotojų darbas.

Heidi Klum (2013 m.) / Scanpix nuotr.

2012-ieji: Kleopatra

O, taip! Tokią Heidi mes pažįstame ir mylime – švytinti karalienė, valdovė, įtakinga ir galinga. Ir kuriai sunkiai atsispiria vyrai...

Heidi Klum (2012 m.) / Scanpix nuotr.

2011-ieji: žmogaus kūnas

Prieš dešimt metų Heidi Klum pasirinko žmogaus be odos kostiumą. Helovino metu ją supo vyrai, persirengę chirurgais.

Žmonės.lt kviečia sudalyvauti apklausoje:

Skaitykite daugiau