Nepavaldi laikui: viešumoje pasklidusi 17-metės Amal Clooney nuotrauka įrodo, kad moteris beveik nepasikeitė

George'as Clooney su žmona Amal Clooney / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Neseniai viešumoje pasirodė nuotrauka iš asmeninio žmogaus teisių advokatės Amal Clooney (39) archyvo. Holivudo aktoriaus George'o Clooney (56) žmona nuotraukoje įamžinta 1996 m. su Dr. Challoner’s mokyklos bendramoksliais Didžiojoje Britanijoje.

Būsimai advokatei ir dabar jau dvynukų Alexanderio bei Ellos mamai tuomet buvo 17 metų, mergina ketino stoti į Oksfordo universitetą, po to planavo Niujorko universitete gilintis į tarptautinę teisę ir žmogaus teises.

Amal Clooney, nors nėra pramogų pasaulio žvaigždė, turi daug gerbėjų. Šie, palyginę 17-metės ir dabartinės Amal Clooney nuotraukas, nustebę – ji beveik nepasikeitusi.

Nuotrauką galite pamatyti čia.

Dauguma iš jos bendramokslių Oksfordo laikais prisimena Amal Clooney kaip itin darbščią, svajojančią kautis už žmogaus teises visame pasaulyje ir... kruopščiai besilaikančią bendrabučio taisyklių studijų metais. Jos mėgiamiausia pokalbių tema visada buvo politika.

Amal Clooney / Scanpix nuotr.

Amal Clooney, tuomet dar Alamuddin pavarde, pastangos pasiteisino: 2004 m. ji gavo tarnybą Jungtinėse Tautose, 2010 m. pradėjo dirbti teisinėje kompanijoje „Doughty Street Chambers“. Jos darbai – labai reikšmingi: advokatė teikė teisines paslaugas Jungtinių Tautų Tarptautiniame teisme, ne viename tribunole, atstovavo Kambodžą jos teisiniame ginče dėl teritorijos su Tailandu. Jos klientai – buvusi Ukrainos premjerė Julija Tymošenko, Maldyvų prezidentas Mohamedas Nasheedas, „WikiLeaks“ įkūrėjas Julianas Assange'as.

Garsiosios teisininkės niekada nepamiršo buvusi Dr. Challoner's mokykla, apie buvusią auklėtinę ir jos pasiekimus išdidžiai rašoma visuose mokyklą pristatančiuose leidiniuose.

Amal Clooney / Scanpix nuotr.

Skaitykite daugiau