Nepraleiskite: kitą savaitę laukia romantiški koncertai, vakarėliai ir 80-ųjų žvaigždės

Gruodžio renginiai / 15min klijuotė

Panašu, kad gruodis – renginių mėnuo. Artėjanti savaitė ketina pažerti smagiausių ir netikėčiausių renginių, kurie nustebins ir visko mačiusius. Todėl kviečiame žvilgtelti į 15min parengtą artėjančių koncertų, parodų, kino seansų sąrašą – galbūt pavyks išsirinkti?

Ką veikti gruodžio 8 d.?

Ilgai lauktas Kastyčio Kerbedžio koncertas

„Compensa“ koncertų salę užgrius ištikimiausi Kastyčio Kerbedžio gerbėjai – čia prasidės jo koncertinis turas „Taip“. Po Vilniaus atlikėjas keliaus į Klaipėdą, o paskutine stotele taps Kaunas. Tad Kastytis kviečia savo klausytojus nepraleisti stulbinamų akimirkų. Be to, dainininkas neslepia, kad be galo pasiilgo savo gerbėjų, mat jų nematė per dvejus metus trukusią pertrauką.

Kastytis Kerbedis / Asmeninio albumo nuotr.

„Dystopian Disco“ išleistuvės: publiką džiugins „Local Blood“ ir „Rūmai“

Menų fabrike „Loftas“ post-punk grupė „Local Blood“ surengs išskirtinį vakarėlį pavadinimu „Dystopian Disco“. Negana to, prie jų prisijungs ir garsus kauniečių kvartetas „Rūmai“.

„Local Blood“ sako, kad šis vakarėlis ne tik Dystopian Disco“ atsisveikinimas, bet ir naujo etapo pradžia. Gerbėjai išgirs dar negirdėtus kūrinius, kurie skambės pasikeitusiame menų fabrike.

Kvartetas žada priminti apie palaužto, šiuolaikinio asmens būseną ir šiurkščias, atšiaurias gitaras, suteikiančias jausmą, kad joms nerūpi žmogaus jausmai.

Menų fabrikas „Loftas“ / Asmeninio albumo nuotr.

Kaip dėl gruodžio 9 d.?

„8 kambarys“ metus užbaigs koncertu Vilniuje

„8 Kambarys“ grįžta į Vilnių ir skelbia apie naują koncertą sostinėje. Populiarioji hiphopo grupė gruodžio 9-ąją surengs koncertą Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

„Šių metų kulminacijai turime savo versiją. Po „Žalgirio“ arenos koncerto, keliamės į Vilnių, kur savo solinio koncerto nedarėme jau kelis metus. Grįžtame į sostinę didžiausiam šių metų koncertui, po kurio niekam nekils klausimų, kodėl esame viena iš geriausių hiphopo grupių Lietuvoje“, – sako „8 Kambario“ nariai Talaz ir Corsalis.

Grupė „8 Kambarys“ / Lino Žemgulio nuotr.

Šventinis gyvo garso koncertas „Kalėdų žvaigždės“

Girstučio kultūros rūmuose vyks šventinis gyvo garso koncertas su komedijos prieskoniu. Čia pasirodys Lina Rastokaitė, Jokūbas Bareikis ir gyvo garso grupė.

Kadangi klausytojai jau spėjo pagirti dueto muzikinį projektą „Holivudo žvaigždės“, šventiniam laikotarpiui atlikėjai sugalvojo pristatyti ir dar vieną projektą – „Kalėdų žvaigždės“. Čia gerbėjai išgirs įtraukiančius pokalbius, interaktyvias situacijas ir aukščiausio lygio aktorinius meistriškumus.

Linos Rastokaitės solinis koncertas Vilniuje / Liusjeni Kulbio nuotr.

Legendinio filmo „Malholando kelias“ peržiūra

Kino teatras „Romuva“ penktadienį kvies į klasikinio filmo „Malholando kelias“ peržiūrą. Filmas pasakoja apie aktorės karjeros siekiančią Beti, kuri atvyksta atostogų į Los Andželą. Vis dėlto viskas pakrypsta netikėta linkme – ji giminaičių name randa besislepiančią paslaptingą tamsiaplaukę, kurią po automobilio katastrofos Malholando kelio posūkyje ištiko amnezija.

Žinoma, daugiau apie filmą sužinosite į jį nuėję. Todėl mielai kviečiame!

Kadras iš filmo „Malholando kelias“

Kristijonas Ribaitis | „Karamelinis“

Šviežiai pristatęs naują singlą „Karamelinis Betonas“, Kristijonas Ribaitis toliau tęsia savo „karamelinį“ turą, kurio antroji stotelė – Vilnius, muzikinis klubas „Line Up“.

Indie ir elektronika su žiupsneliu post-punk’o drebins muzikinio klubo „Line Up“ sienas, o pats Kristijonas su kolegomis žada artėjančio albumo dainų, šalia jau laiko patikrintų. Gruodžio 17 d. atlikėją galės išgirsti ir palangiškiai restorane „Oldman“.

Kristijonas Ribaitis / I.Avižinio nuotr.

O ką gruodžio 10 d.?

Atlikėjo Roko Yan koncertas

„Žalgirio arenoje“ pasirodys sparčiai populiarėjantis atlikėjas Rokas Yan. Jo dainos skamba ne tik radijo stočių grojaraščių topų viršūnėse, bet ir daugelio gerbėjų namuose. Vienoje didžiausių Lietuvos arenų dainininkas žada pristatyti išleistą albumą „Iš tų akių“. Čia taip pat skambės daugelio pamėgti kūriniai.

Rokas Yan / Asmeninio archyvo nuotr.

Klaipėdos Kalėdų eglutės įžiebimas

Dalis Lietuvos miestų jau įžiebė Kalėdų eglutes, todėl nenuostabu, kad savo įžiebimo nepraleis ir Klaipėdos miestas. Teatro aikštėje vyks šventė su išskirtine programa – įžiebimo vakaras „Atgal į ateitį“, kurią prisistatys istorinės Klaipėdos asmenybės, Kalėdų senelis.

Svečių lauks ir išskirtinė instaliacija „Žvaigždės virš jūros“ bei smagi diskoteka. Vakarą vainikuos šventinis Liepojos simfoninio orkestro pučiamųjų grupės koncertas.

Klaipėdos Kalėdų eglutė / Savivaldybės nuotr.

Monikos Marijos koncertas

Palanga žiemos laikotarpiu skambės nuo romantiškų Monikos Marijos kūrinių – muzikos klube „Vandenis“ atlikėja surengs nepamirštamą koncertą. Jo metu gerbėjai ir miesto svečiai išgirs pačias mėgstamiausias dainas, improvizacines detales ir, žinoma, netikėtą Monikos Marijos pusę.

Monika Marija / Organizatorių nuotr.

Skaitykite daugiau