Nerijaus Juškos ir jo dukrelės Evos gimtadienis – pasaka karalystėje ir pabėgimas į „Balį“

Nerijaus ir Agnės dukros Evos gimtadienio akimirkos
Nerijaus ir Agnės dukros Evos gimtadienio akimirkos
Šaltinis: Žmonės
2020-10-30 10:05
AA

Paskutinė spalio mėnesio savaitė Agnės ir Nerijaus Juškų šeimoje vainikuota net dviem pasakiškais gimtadieniais. Spalio 27 -ąją Eva atšventė 3-iąją, o spalio 29-ąją baleto primarijus Nerijus minėjo 44-ąją sukaktį.

„Kiekvieno šeimos nario šventę stengiamės paversti įsimintina ir ypatinga – nes gražiausi,  brangiausi prisiminimai dar ilgai šildo bei džiugina širdį“, – sakė įprastai visas iškilmes mylimiesiems organizuojanti Agnė.

Pirmieji du Evos gimtadieniai buvo švenčiami kartu su broliu, dviem metais vyresniu ir taip pat spalį gimusiu Pauliuku, tačiau jau 3-ojo gimtadienio temą Eva padiktavo pati. Paklausta, kokios šventės norėtų, net nemirksėdama sukaktuvininkė sušuko – Princesės!

Nerijaus ir Agnės dukros Evos gimtadienio akimirkos

„Mūsų tai nenustebino, nes namuose Eva yra tikra princesė: vilki dailias sukneles, pietauti mėgsta iš puošnių indų, servetėlė visuomet turi būti šalia, o po valgio mėgsta visiems pademonstruoti savo princesės šokį“, – pasakojo dviejų vaikučių mama.

Dar vienas noras, nuskambėjęs iš puotos kaltininkės lūpų – „Noriu į gimtadienį pakviesti ir savo draugus – Mikimauzą, Triušį Baksį ir šunyčius patrulius Sky ir Čeisą”.

„Su princesės norų pildymu mums gelbėjo „Linksmasis lagaminas” – jų studija virto tikra karalyste, kur įtraukiančią programą paruošė Evos mylimi ir laukti personažai. Gerai, kad Eva įvardino tik 4 personažus, nes pasirodo jų studija turi daugiau nei 60. Būtume sunkiai tilpę”, – juokavo maloniai nustebęs Nerijus.

Nerijaus ir Agnės dukros Evos gimtadienio akimirkos

Eva, pasak jos tėvelių, yra pozityvumo ir energijos užtaisas, o namai netyla nuo jos deklamuojamų eilėraštukų, skambių dainelių.

„Įgarsintos eilėraščių ir dainelių knygutės nebetelpa lentynose, tačiau nesuvokiam kaip sutelpa Evutės atmintyje. Kiekviena diena turint vaikus neįkainojama – jie mums kasdien padovanoja kažką naujo: gražų žodį prieš miegą, naują eilėraštį ar iš plastelino pagamintus pietus. Todėl mes stengiamės gimimo dieną padovanoti tai, ko jiems tuo momentu labiausiai norisi”, – pasakojo Agnė.

Nerijaus ir Agnės dukros Evos gimtadienio akimirkos

Evos princesiškoje šventėje dominavo rausva ir auksinė spalvos. „Kaip visada gimtadienio dekoravimu ir visomis detalėmis rūpinosi pati Agnė. Nežinau, iš kur pas ją tiek idėjų, kruopštumo ir kantrybės kuriant mūsų šeimos šventės. Net gimtadienio svečiai nelieka be dovanėlių, specialiai pritaikytų šventės tematikai”, – savo žmona didžiavosi Nerijus.

„Nežinau, ar dar liko nors vienas neišpildytas vaikų noras šį vakarą”, – juokėsi šventės svečias. Milžiniška kostiumų spinta, užduotys, diskoteka, vaišės tikrai visus nukėlė į pasakų karalystę.

Nerijaus ir Agnės Juškų dukros gimtadienis (27 nuotr.)
+21

„Juk geriausia šventė yra, kai linksma iki ašarų, šokama iki kojų skaudėjimo, o valgoma iki paskutinio kąsnelio! Princesė laiminga lig dangaus – juk gavo net karūną”, – su šypsena pasakojo Nerijus.

Juškų vaikų šventės visuomet spalvingos ir lydimos vaikų klegesio, todėl per Nerijaus gimimo dieną šeima stengiasi pailsėti kokybiškai bei jaukiai.

„Visuomet rinkdavomės keliones į ten, kur šilta, dvelkia egzotika, netrūksta vandens pramogų, kurias mėgsta ir vaikai, ir mes. Šį kartą gimtadienio išvakarėse sulaukiau žinutės: „Ruoškis, keliaujame į Balį”. Sekundę pagalvojau, kokios dar kelionės ir dar į Balį? Juk karantinas, – juokėsi Nerijus. – Tačiau pasirodo Agnė atrado tokią nerealią poilsio vietą Lietuvoje, kurią galima prilyginti atostogoms egzotiškame krašte”.

Nerijaus Juškos gimtadienio akimirkos

Druskininkuose esančio viešbučio SPA interjeras tiesiog atima žadą – kiekviena detalė atplukdyta iš Balio salos ir net nekeliant kojos iš Lietuvos pasijunti tarsi mėgautumeisi atostogomis Rytų kraštuose.

„Toks poilsis ir dovanos yra pačios geriausios. Laikas kartu ir pramogos visai šeimai! Druskininkų vandens parke vaikai turbūt galėtų ir gyventi, jie kaip žuviukai – vanduo jiems geriausia pramoga. Tačiau šį kartą žmona mane norėjo palepinti išskirtinai, todėl padovanojo privatų sveikatingumo kompleksą, kuriame išbandžiau geriausias gydomąsias procedūras, persipinančias su giliomis tradicijomis. Turint du mažus vaikučius – privatus poilsis ir laikas tik sau – prabanga. Todėl kiekviena sekunde ir minute mėgavausi kaip aukso vertės: pirtys, mankšta vandenyje, purvo aplikacijos, šarko dušas, kūno šveitimas, poilsis ir arbata – suteikė jėgų bei prisotino kūną gyvybės turbūt metams į priekį”, – šmaikštavo Nerijus.

Nerijaus Juškos gimtadienio akimirkos

Primarijus atviras – daug metų, kol neturėjo šeimos, jis nemėgdavo savo gimtadienių, jų nelaukdavo ir nešvęsdavo. Bet dabar yra kitaip.

„Spalis – tai vienas didelis gimtadienis mūsų šeimai. Linkiu, kad su kiekvienais metais dar labiau brangintume kiekvieną akimirką ir didžiausia dovana būtume mes vienas kitam! O dabar turbūt reikės dar vienų atostogų – žmonai, kad pailsėtų nuo švenčių ruošimo maratono! Mylėkim gyvenimą ir tai ką jis mums duoda”, – sakė Nerijus.

 

Nerijaus Juškos gimtadienis (12 nuotr.)
+6