Nerijui Gadliauskui-Robertėliui – 50-imt: „Mylėti jau per vėlu, o mirti dar per anksti“

Nerijus Gadliauskas-Robertėlis / Asmeninio albumo nuotr.
Nerijus Gadliauskas-Robertėlis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-02-07 10:40
AA

Teatro ir televizijos mylėtojams gerai pažįstamas aktorius Nerijus Gadliauskas vasario 7-ąją mini savo gimtadienį. Repeticijų scenoje 50-ąjį jubiliejų sutinkantis pašnekovas atviras – „puotų“ organizuoti jis nemėgsta, todėl jos nebus ir šįmet.

Gimtadienio dieną N.Gadliauskas sutinka su kolegomis, besiruošiančiais „Kitokio teatro“ premjerai – komedijai „Nuomonių (de)formuotojai“.

„Mano dėdė kažkada apie 50-ąjį gimtadienį yra pasakęs – „Tas skaičius yra nei šioks, nei toks. Mylėti jau per vėlu, o mirti dar per anksti“, – perteikdamas artimo žmogaus mintį su šypsena kalba N.Gadliauskas.

Nerijus Gadliauskas-Robertėlis / Asmeninio albumo nuotr.

Aktorius anksčiau žiniasklaidai yra sakęs, kad labiau nei gimtadienių jis vaikystėje laukė, kol užaugs.

„Svarbus buvo 16 gimtadienis, kai gavau pasą, dar 18-tas, nes buvo išleistuvės iš mokyklos. O paskui tie metai eina... Labiausiai laukiau ne kokių nors metų. Kai buvau pradinukas ir matydavau vyresnius, kurie eidami pro medžius turėdavo pasilenkti, kad nekliūtų už šakų, tai labai norėjau ir aš tokio laiko sulaukti, kai man reikės pasilenkti einant pro medžius. Labai greitai tas laikas ir atėjo“, – pasakoja N.Gadliauskas.

Anot jo, klausimai apie gimtadienio šventimą jam atrodo ne itin reikšmingi. Aktoriui daug svarbiau būsima premjera ir susitikimai su žiūrovais.

„Iki pirmojo „Nuomonių (de)formuotojai“ debiuto scenoje dar yra šiek tiek laiko“, – paklaustas, kaip „susidraugavo“ su komedijoje įkūnijamu telekomunikacinių sistemų specialistu sakė N.Gadliauskas.

Šį vaidmenį jis dalinsis su žiūrovams taip pat puikiai pažįstamu aktoriumi Roku Petrausku. Spektaklyje žiūrovai išvys ir visiems puikiai pažįstamas teatro, kino, TV žvaigždės – Oneidą Kunsungą arba Editą Užaitę, Ainį Storpirštį ar Šarūną Gedvilą.

Į juokingų intrigų kupiną siužetą įtraukiantis spektaklis yra apie suprantamus dalykus – keistą kaimynystę, netikėtą meilę, painius šeimyninius santykius bei iki ašarų pralinksminančias situacijas, galinčias nutikti kiekvienuose namuose.

Filmo „Robertėlis“ kadras / „Singing fish“ nuotr.

Kodėl spektaklio kūrėjai jį pavadino antivirusine komedija? Ką reikia daryti, jei namuose dingo Wi Fi, o jūsų laukia neatidėliotini darbai? Kodėl įspūdingos moterys susižavi niekuo neypatingais vyrais ir atvirkščiai? Ir kas turi nutikti, kad gyventumėte ilgai ir laimingai? Atsakymai į šiuos ir daugybę kitų klausimų bei didelė kokybiško humoro dozė – premjeroje „Nuomonių ( de) formuotojai“.

„Premjera man ir bus tikra gimtadienio šventė!“, – neabejoja N.Gadliauskas.

Pirmieji spektaklį vasario 18 d. išvys Ignalinos kultūros ir sporto centro lankytojai. Tą patį mėnesį „Kitokio teatro“ spektaklis dar viešės Tauragėje, Alytuje, Vilniuje, Ukmergėje ir Panevėžyje, o kovą keliaus į kitus Lietuvos miestus – Kauną, Biržus ir t.t.

Fotogalerija:

Nerijus Gadliauskas-Robertėlis (14 nuotr.)
+8