Nerijus Juška gimimo dieną minėjo su šeima: „Didžiausią dovaną jau esu gavęs“

Nerijus Juška atšventė gimtadienį/Loretos Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šiandien, spalio 29 d., baleto primarijui Nerijui Juškai sukanka 43 metai.

„Didžiausią dovaną iš gyvenimo jau esu gavęs. Ir tai – mano šeima“, – nė akimirkos nedvejoja sukaktuvininkas.

Juškų šeimoje spalis – ypatingas mėnuo. Spalio 15 d. yra jo vyresnėlio Pauliuko, spalio 27 d. – dukrelės Evos, o spalio 29 d. – paties Nerijaus gimimo diena.

„Šįmet pirmą kartą visus tris gimtadienius šventėme kartu. Buvo ir įdomu, ir keista, nes šiaip stengėmės gimtadienio dieną dėmesį skirti tam, kurio yra sukaktis“, – pasakojo N. Juška.

Nerijus Juška atšventė gimtadienį/Loretos Kondratės nuotr.

Kol mažieji kartu su animatoriais leidosi į Polinezijos puotą, suaugusieji vandens parke lepinosi sūkurinėse voniose, tikrų jūros bangų baseine, pirtelėse ar kanojų upėje. Šventės akcentu tapo spalvingi ledai, ruošiami vandens parko virtuvės meistrų ir teminiai tortai.

„Mikis ir Minė – tokie herojai šįkart mus aplankė“, – sakė pati trigubos šventės dekoracijomis pasirūpinusi Agnė Juškienė.

Kol kas, anot jos, vaikai neprieštaravo, kad jų gimtadienis buvo švęstas drauge, bet ateityje, dviejų mažylių mamos įsitikinimu, toks planas „neišdegs“.

„Kai Agnė laukėsi, gydytojai ir Pauliukui, ir Evai buvo nustatę gimimo datą per mano gimtadienį. Labai to laukiau, nes nieko geresnio kaip mažylių gimimas tau svarbią datą neįsivaizduoju“, – sakė N. Juška.

Nerijus Juška atšventė gimtadienį/Loretos Kondratės nuotr.

Baleto primarijus neslėpė – kasmet jo noras švęsti asmeninę sukaktį vis mažėja. Šiandien jis užsuks į savo vardo baleto mokyklą Kaune, dalyvaus repeticijoje Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, o vakare leis laiką su šeima.

„Iki kol vaikai taps savarankiškesni ir mažųjų pramogos jų nebedomins, matyt, man visada teks švęsti savo gimtadienius žaidimų kambariuose“, – juokdamasis sakė N. Juška.

Nerijus Juška su vaikais minėjo ir savo gimtadienį (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau