Nerijus Juška sūnui 5-ojo gimtadienio proga surengė kosminį vakarėlį

Agnės ir Nerijaus Juškų sūnaus Pauliaus gimtadienis / L.Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ruduo Agnės ir Nerijaus Juškų šeimoje yra švenčių metas, todėl atvėsęs oras ar lietus nei kiek nesugadina jų nuotaikos, nes visos garsios poros mintys sukasi, kaip sukurti nepamirštamą šventę savo artimiesiems ir padovanoti kuo daugiau džiugesio bei nepamirštamų emocijų.

Šįkart Juškų šeimoje – vyresnėlio Pauliuko sukaktis. Kiekvienas berniuko gimtadienis, pasak jo tėvų, tai kaip mažas spektaklis su savo siužetu, dekoracijomis ir svarbiausia geriausiais artistais – gimtadienio šventės draugais. Pirmasis Juškų sūnaus gimtadienis visus nukėlė pas delfinus, antrasis – skraidino lėktuvu Dasčiu, trečiasis tapo kelione į džiungles, ketvirtasis panardino į vandens pramogas su Mikimauzais, o penktasis susirinkusius švęsti atplėšė nuo žemės ir nuskraidino į kosmosą.

Agnės ir Nerijaus Juškų sūnaus Pauliaus gimtadienis / L.Kondratės nuotr.

Kosmoso temą padiktavo Pauliuko pomėgiai, domėjimasis galaktika, planetomis, žvaigždynais.

„Jis yra svajotojas, todėl mūsų jau nebestebina, kad sutemus gali kieme kurį laiką stebėti žvaigždes danguje ir galvoti, kaip raketa skrenda į mėnulį. Savo kambaryje prieš miegą jis grožisi ir šviečiančiomis planetomis, kuriomis išklijuota siena, – sakė Agnė, – Paulius – kosminis berniukas, kuris kaip meteoroidas atskriejo į mano ir Nerijaus kuriamą šeimą bei tapo mūsų degančiu ir šviečiančiu meilės kamuoliuku. Mes sūnų taip ir vadiname, dažnai net jo paklausiam, ar žinai, Pauliuk, kas tu esi? Ogi mūsų meilės kamuoliukas! Juk jis gimė labai mažutis – vos 2600 g. Ir tilpo Nerijaus rankose tarp plaštakos ir alkūnės. Tuomet ir supranti, kad stipriausia meilė ir jėga gali tilpti tokiame mažame žmoguje“.

Kuriant kosminį gimtadienį Juškoms buvo svarbiausia trys dalykai: žmonės, kurie teikia džiaugsmą sūnui, vieta, kuri turi būti kosminė bei maistas, kuris pakylėtų visus nuo žemės.

Išskirtinę progą Juškos atšventė „Future live“ interaktyvioje pramogų erdvėje, skirtoje visai šeimai.

Agnės ir Nerijaus Juškų sūnaus Pauliaus gimtadienis / L.Kondratės nuotr.

Patys mažiausieji neturėjo laiko kada nuobodžiauti, nes mėgavosi į kosmosą skraidinančiomis supynėmis, iš ryškiaspalvio smėlio statė pilis, o nuspalvintos popieriaus lape mašinėlės stebuklingai atgydavo ekranuose.  Pasak šventės įgyvendintojų, tokioje erdvėje, kur visi virto Just dance šokėjais, norėjosi pasilikti kuo ilgiau, bet, deja, laikas nesustojo. 

Kosminiame gimtadienyje, pasak baleto primarijaus, arba visų skoniai suvienodėjo, arba visi pagaliau paragavo kokybiško ir kosminio maisto, nes tapo visavalgiai – vertinę tik žuvį, gardžiavosi jautiena, o tie, kurie ne itin mėgo daržoves, lėkštėse nepaliko nė gabaliuko žalumyno.

Agnės ir Nerijaus Juškų sūnaus Pauliaus gimtadienis / L.Kondratės nuotr.

Kaip visada nekantrumu vaikų akys žibėjo žvelgdamos į gimtadienio tortą, papuoštą planetomis, kuris tapo Pauliaus 5-ojo gimtadienio kulminacija.

„Šventė – užskaityta. Gimtadienis buvo kosminis visomis prasmėmis – vizualo, pramogų, šventės dalyvių ir skonio harmonija visus atplėšė nuo žemės. Pauliukas po šventės nenorėjo sugrįžti į realybę, todėl nenuostabu, kad, vos įlipęs į mašiną, užsimerkė – juk sapnai suteikia galimybę ir vėl atsidurti ten iš kur nesinorėjo išeiti – į kosmosą. Mylim tave iki mėnulio ir atgal“, – prieš sūnui panyrant į miego karalystę vienbalsiai ištarė Agnė ir Nerijus Juškos.

Agnės ir Nerijaus Juškų sūnaus Pauliaus gimtadienis (67 nuotr.)
+61
Skaitykite daugiau