Neringa Šiaudikytė bikiniams pinigų negaili: „Giriu merginas, kurios sugeba rasti gražių ir pigių“

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.
Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-07-19 19:15
AA

Rubrikos „Žvaigždės bikinis“ viešnia – grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė. Mergina pasakojo, kad bikinis – tas drabužis, kuriam ji skiria ypatingą dėmesį ir kartais neatsispiria pagundai plačiai atverti piniginę dėl itin akį patraukusio maudymosi kostiumėlio.

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.

„Bikinius renkuosi pagal sezono madą. Praėjusią vasarą buvo spalvotų, ryškių bikinių banga, tad ir aš neatsispyriau šiai madai – įsigijau „Victoria Secret“ spalvotą maudymosi kostiumėlį. Šiais metais leidau sau paišlaidauti  – nusipirkau „Agent Provocateur“ populiarųjį bikinį. Neslėpsiu, esu moteris, kuri mėgsta išlaidauti  – kartais leidžiu sau net labai brangų daiktą pasidovanoti“, – Žmonės.lt sakė N.Šiaudikytė.

N.Šiaudikytės įsigytas „Agent Provocateur“ bikinis – itin mėgstamas tarp žinomų Lietuvos ir Holivudo žvaigždžių. Jis būna įvairių spalvų derinių – atlikėja pasiriko rožinės ir gelsvos spalvų derinį. Šis bikinis kainuoja apie 300 eurų.

Neringa Šiaudikytė su naujuoju bikiniu (5 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+2

Kokią didžiausią sumą ji skirtų į akį kritusiam maudymosi kostiumėliui įsigyti? „Negaliu tiksliai įvardinti, kokios pinigų sumos nebūtų gaila bikiniui – pati turiu ir brangesnių, ir pigesnių. Svarbu, kad gražiai atrodytų, o kaina – ne tokia svarbi. Už labai patinkantį galiu sumokėti ir 300 eurų. Jau kai tikrai patinka – negali susilaikyti. Paskui save guodžiu – juk gyvename tik vieną kartą!“ – juokėsi N.Šiaudikytė.

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.

Moteris atviravo turinti apie 7 bikinius, tačiau kasmet atsinaujina garderobą nusipirkdama bent vieną naują. Senų ji neišmeta – teigia, kad karts nuo karto juos prisiminus ir vėl smagu pasiimti į paplūdimį. „Išvykusi atostogauti nemėgstu maudytis tik su vienu bikiniu – vežuosi bent 3-4 poras“, – teigia pašnekovė.

N.Šiaudikytė įsitikinusi – Lietuvoje bikinių pasiūla nėra didelė, todėl jų ieškoti tenka užsienyje. „Dažniausiai užsisakinėju internetu, nes Lietuvoje yra vos kelios parduotuvės, kuriose randu sau patinkančių bikinių. Giriu merginas, kurios sugeba rasti gražių ir pigių – man pačiai tai sunkiau sekasi“, – atviravo atlikėja.

Daugiau žinomų moterų su bikiniais – vasaros rubrikoje „Žvaigždės bikinis“.

Rubrikoje „Žvaigždės bikinis“ – karštos žinomų moterų nuotraukos su bikiniais (72 nuotr.)
+66
Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.