Neringa Šiaudikytė pristatė savo muzikinį gyvo garso projektą „Dancing Grooves“

Neringa Šiaudikytė / Ievos Jonelytės nuotr.
Neringa Šiaudikytė / Ievos Jonelytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-10-25 14:48
AA

Penktadienio vakarą viename Vilniaus naktinių klubų grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė pristatė naują savo muzikinį projektą „Dancing Grooves“, kurį sudaro ji ir dar trys muzikantai.

Neringa Šiaudikytė / Ievos Jonelytės nuotr.

Anot atlikėjų, „Dancing Grooves“ projektas išskirtinis tuo, kad grupės nariai groja ir dainuoja tik gyvai. Projektas pagal savo muziką klausytojus kvies šėlti šokių aikštelėse, mat turi paruošę naktiniams klubams tinkamą programą.

„Dancing Grooves“ sudaro keturi muzikantai: vokalistė Neringa Šiaudikytė, pianistas Vytis Smolskas, bosistas Domas Žostauskas ir būgnininkas Domantas Razmus. Į savo programą muzikantai įtraukė ne tik autorinius kūrinius, bet ir klausytojų pamėgtus pasaulyje žinomus hitus.

Neringa Šiaudikytė / Ievos Jonelytės nuotr.

„Tai – tik gyva muzika, tik tikri instrumentai, tik gyvas atlikimas“, – patikina N.Šiaudikytė.

Jos palaikyti atvyko ir grupės „Naujos pupytės“ kolegės bei geros bičiulės: Skaistė Steikūnaitė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Vita Jakutienė. Klausydamosis kolegės dainų jos noriai fotografavosi kartu su Vilniuje šiuo metu viešinčia veiksmo filmų žvaigždė Jeanu Claude’u Van Damme’u.

Neringa Šiaudikytė / Ievos Jonelytės nuotr.

Naujo kolektyvo veiklą mergina žada derinti su grupės „Naujos pupytės“ koncertais ir soliniais pasirodymais.

„Visada viską sugebėjau suderinti. Vis dar pasirodau su savo klubine programa, o čia – kažkas naujo, įdomesnio. Man kasmet norisi kažką sukurti. Tai – ne pirmas gyvas projektas, tačiau šis skirtas vakarėliams – muzika temps žmones į šokių aikšteles, kvies pašėlti, pasilinksminti, paklausyti gyvo garso“, – sakė N.Šiaudikytė.

Šeštadienio rytą atlikėja Žmonės.lt sakė, kad labai jaudinosi pristatydama savo naująjį muzikinį projektą, tačiau viskas pavyko puikiai.

Neringa Šiaudikytė „Mojo Lounge“ klube pristatė naują muzikinį projektą (36 nuotr.)
+30