Neringa Šiaudikytė, Raminta Vyšniauskaitė ir Anžela Adamovič pristato dainą „Mano geriausia draugė“

Neringa Šiaudikytė / TV3 nuotr.
Neringa Šiaudikytė / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-06-12 11:25
AA

Netrukus TV3 eteryje išvysime šilčiausią vasaros projektą „Mano geriausia draugė“. Nuo birželio 19 dienos rodomas projektas intriguoja ne tik žavia vedėjų pora ir dalyvėmis – žinomomis moterimis. Projektas jau turi ir savo singlą, kurį visos kartu atliko pačios dalyvės.

Dainą „Mano geriausia draugė“ kūrė tekstų autorė Rūta Lukoševičiūtė ir muzikos prodiuseris Andrius Bernatonis. Dainą atlieka projekto „Mano geriausia draugė“ vedėja Raminta Vyšniauskaitė, projekto dalyvė, TV3 muzikinio projekto „X Faktorius“ finalininkė Anžela Adamovič ir taip pat naujajame projekte dalyvaujanti grupės „Naujos pupytės“ narė Neringa Šiaudikytė.

„Esu projekto vyriausia redaktorė – kasdien turiu galimybę iš arti stebėti mamų su dukromis santykius, matyti jų stiprų tarpusavio ryšį, tad tekstas dainai gimė natūraliai“, – aiškina Rūta.

Anžela Adamovič / TV3 nuotr.

„Dažnai, atėjus įkvėpimui, „įamžinu“ idėją, kad vėliau galėčiau išplėtoti mintį“, – atskleidžia dainos „Geriausia mano draugė“ muzikos autorius A.Bernatonis. Pasak jo, viena paskutinių tokių minčių ir buvo pagrindas šiai dainai: „Tai gan lyriška, šilta daina, kurioje skoningai persipina keli balsai. Gan nelengva užduotis buvo sudėti į dainą tris visiškai skirtingus balsų tembrus.“

Anžela Adamovič / TV3 nuotr.

„Merginos, kurios įrašinėjo dainą, – labai skirtingų balsų. Mano – švelnus, „smėlinis“, Anžela – aštraus, tvirto balso, o Neringos vokalas – visai išskirtinis. Prodiuseriui nebuvo lengva mus suvesti į vieną“, – pasakoja Raminta. Pasak „Mano geriausia draugė“ projekto vedėjos, ši daina  jai atrodo graži, lengva, vasariška ir mergaitiška.
 
Beje, galutinis dainos apipavidalinimas – mastering – atliktas JAV. „Kodėl ten? Paprasčiausiai išbandyta daug studijų visame pasaulyje ir apsistota Bostono Tom Waltz studijoje“, – atskleidžia A.Bernatonis.
 
Kviečiame įvertinti dainą „Mano geriausia draugė“.