Neringos Čereškevičienės sūnus, buvęs „Tele Bim-Bam“ veidas Justas: „Iki šiol dainuoju apie musę“
Jau pirmadienį prasidėsiantis „Tele Bim-Bam“ ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertinis turas namo sugrąžins Neringos Čereškevičienės 19-metį sūnų Justą, kuris šiuo metu studijuoja universitete Londone. „Tele Bim-Bam“ yra šeima, kaip galėčiau palikti šeimą tokiu svarbiu momentu?“, – klausia Justas Čereškevičius.
Jo balsas „Tele Bim-Bam“ skamba jau 16 metų. Tiek dideli, tiek ir maži jį pažįsta kaip tokių dainų kaip „Telebimbadienis“, „Laivelis“, „Rytoj skrisim“, „Tiu riu riu“ ir, be abejo, kultinio kūrini „Musė“ atlikėją.
„Man pačiam mieliausia yra musė. Pastebėjau, kad su šia daina išgyvenau visiškai skirtingus psichologinius brendimo etapus. Ankstyvojoje vaikystėje bijojau ją dainuoti, nes bijojau į mane žiūrinčios tūkstantinės minios, paauglystėje ją dainuoti buvo gėda, nes bendraklasiai mane dėl jos pašiepdavo, o dabar – tai daug juoko ir prisiminimų kelianti dainelė. Juk esu suaugęs vyras, o dainuoju apie kažkokią musę. Visgi „Musė“ man visada teikė džiaugsmą. Visada gera koncerte vis kitaip papokštauti kartu su mama ją dainuojant, o, svarbiausia, matyti, kad žmonėms tai patinka“, – sako J.Čereškevičius ir prisipažįsta, jog nors „Tele Bim-Bam“ vadovė yra jo mama, niekada negavęs nuolaidų.
„Tele Bim-Bam“ yra didelė šeima, kurioje kiekvienas narys yra svarbus ir turi jam skirtą darbų ir atsakomybių dalį. Nei vienas nėra išskiriamas. Ši „šeima“ man padėjo suprasti, kokie dalykai gyvenime yra prioritetiniai. Žinau, kas yra kokybė ir kas ją sudaro. Be to, išmokau būti kitoks“, – atskleidžia vaikinas.
J.Čereškevičius, kaip ir kiti „Tele Bim-Bam“ nariai, nekantriai laukia prasidėsiančio koncertinio turo, smagių akimirkų koncertų metu bei sako nė nesvarstantis galimybės trauktis iš kolektyvo narių gretų.
„Jaunoji karta – tai naujos idėjos ir emocijos. Tikrai nesu prieš tobulėjimą, o juk ir naujų dainų vis atsiranda. Bet tie maži, hiperaktyvūs, įkyrūs „pypliukai“ apie mano „Musę“ tegul tik pasvajoja“, – juokiasi J.Čereškevičius.
Pasak jo, muzikinė fonograma leidžia daugiau atsipalaiduoti, nes žinai, kaip ir kada viskas bus, o orkestro atliekama muzika yra tarsi gyvas sutverimas. Nežinai, kokį tempą dirigentas pasirinks, kur ir kokio ilgumo pauzė pus padaryta. Tokios muzikos atlikimas reikalauja daug didesnio profesionalumo.
„Tele Bim-Bam“ ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertai: lapkričio 18 d. – Kauno „Žalgirio“ arena; lapkričio 20 d. – Vilniaus „Siemens“ arena; lapkričio 22 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arena; lapkričio 24 d. – Šiaulių arena; lapkričio 25 d. – Panevėžio „Cido“ arena.