Nėščia Rihanna nebesislepia: sekėjams parodė apvalėjantį pilvuką

A$AP Rocky ir Rihanna / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
A$AP Rocky ir Rihanna / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-02-03 09:28
AA

Savaitės pradžioje pasaulį apskriejo džiugi žinia – dainininkė, verslininkė Rihanna (33) ir mylimuoju reperiu A$AP Rocky (33) taps tėvais. Tuo metu visi žavėjosi internetą užkariavusiomis nuotraukomis, kuriose Niujorke vaikštinėjantys mylimieji nebando nuslėpti šio fakto. Dabar Rihanna intymiu kadru su sekėjais pasidalino pati.

Verslininkė, dainininkė Rihanna gerbėjams suteikė galimybę pažvelgti į savo nėštumą! „Fenty Beauty“ įkūrėja socialiniame tinkle „Instagram“ pademonstravo apvalėjantį pilvuką.

Nuotraukoje matoma, kaip Rihanna, pakėlusi futbolo marškinėlius, atidengia augantį pilvą ir meiliai į jį žiūri į savo kūdikį.

Rihanna / „Instagram“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad ši naujiena pasklido pirmadienio popietę, kai socialiniuose tinkluose pradėjo plisti žavios nuotraukos – Niujorko gatvėje užfiksuoti Rihanna ir A$AP Rocky. Dainininkė nė nebandė slėpti apnuoginto nėščiosios pilvuko. 

Prieš kurį laiką interviu leidiniui „GQ“ metu Rihannos širdies draugas pasakojo, kad šeima – netolima jųdviejų ateitis.

„Manau, būčiau neįtikėtinai geras tėtis“, – kalbėjo A$AP Rocky.

Tąkart reperis garsiąją dainininkę pavadino savo gyvenimo meile. „Ji yra ta vienintelė“, – sakė jis.

Rihanna ir A$AP Rocky / „Scanpix“ nuotr.

Kalbos, kad A$AP Rocky kartu su Rihanna – daugiau nei draugai, pradėjo sklisti dar 2013 metais, kai reperis kartu su dainininke leidosi į jos pasaulinį koncertinį turą „Diamond World Tour“.

Rihanna ir A$AP Rocky apie savo jausmus viešai prabilo 2020 metų lapkritį.