Nėščia Ukrainos snaiperė pateko į avariją: prabilo apie savo ir kūdikio būklę

Ukrainos snaiperė Evgeniya Emerald / Socialinių tinklų nuotr.
Ukrainos snaiperė Evgeniya Emerald / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-25 18:54
AA

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karininkė, snaiperė Evgeniya Emerald nekantriai laukia į pasaulį atkeliaujančio jos ir vyro kariškio Jevgenijaus Stipaniuko kūdikio. Vis tik laukimo periodą sutrikdė incidentas kelyje – nėščia snaiperė pateko į avariją.

Ukrainos gynėja Evgeniya Emerald, dėl nėštumo priversta palikti fronto liniją, žinia apie eismo įvykį pasidalijo su sekėjais. Snaiperė neatskleidė, kaip tiksliai įvyko avarija, tačiau pažadėjo labai greitai atskleisti visas detales.

„Vis dar baisu. Esu sveika, bet labai įsitempusi. Gaila automobilio. Aš tų pinigų nepasiėmiau. Jį (automobilį – red. past.) įsigijau sunkiu darbu. Jau metus nebėra juvelyrikos verslo, kuris leido man nusipirkti automobilį“, – instagrame pasakojo E.Emerald.

Ji padėkojo žmonėms už palaikymą ir patikino, kad jai ir kūdikiui viskas gerai.

„Nežinau, ar mano kovinį automobilį galima suremontuoti, bet ačiū Dievui, kad paėmė tik pinigus“, – pridūrė snaiperė.

Apie tai, kad laukiasi, E.Emerald pranešė beveik iškart po vestuvių, 2022 m. spalio 14-ąją įvykusių fronto linijoje. Tiesa, pirmuosius du mėnesius apie tai ji neprisipažino nei vyrui, nei vadams ir liko ginti tėvynės, tačiau galiausiai išsidavė susirgusi toksikoze. Šią žinią kovotoja slėpė ne šiaip sau.

„Po mano širdimi – mažasis bendrininkas. Kai prasidėjo plataus masto invazija, daviau žodį ukrainiečių tautai, kad dalyvausiu šiame kare tol, kol išvarysime priešus. Savo žodžio aš neištesėjau... Atleiskite man, draugai. Aš taip ilgai nedrįsau to ištarti... Nėščia snaiperė – nerealus dalykas.

Taip jau atsitiko, kad kare iš dviejų kareivių meilės užgimė nauja siela. Būsimasis Ukrainos gynėjas. Tai buvo vienintelė priežastis, kodėl rugsėjo viduryje palikau kovos frontą ir persikėliau į užnugarį. Daugelis žmonių sako, kad šis vaikas išgelbėjo man gyvybę...“, – rašė snaiperė Evgeniya.

Ukrainos snaiperė Evgeniya Emerald / Socialinių tinklų nuotr.

Nors antrosios dukros laukimas Ukrainos kovotojai teikia daug džiaugsmo (ji netgi žada filmuoti gimdymą), bendrai šis etapas nėra lengvas – vieną mėnesį ji tiesiog negalėjo pakilti iš lovos ir patyrė emocijų audras.

„Žinoma, antrą kartą ne taip viską įsivaizdavau. Nėštumas sunkus – nervingas, emocingas. Buvo daug ašarų, labai stipri toksikozė iki 7 mėnesio. Susipykau su giminėmis ir draugais. Dabar man dėl to gėda, bet tą akimirką atrodė, kad kažkas mane valdo ir tai ne aš... Nežinau, ar tai buvo karo poveikis, ar hormonai.

Kartais kokia nors smulkmena man atrodydavo verta visuotinio masto sielvarto. Vieną mėnesį aš negalėjau pakilti iš lovos, bet dabar viskas pasikeitė.

Noriu palinkėti vyrams ištvermės, supratimo ir palaikymo šiuo ypatingu laikotarpiu, kai moterys laukiasi. Mums tai be galo svarbu“, – rašė Evgeniya Emerald ir pasidalijo nėščiosios fotosesijos nuotraukomis.