Nesėkmingas „Tinder“ pasimatymas: vyras pavogė merginos batus ir atidavė juos savo mylimajai

Po „Tinder“ pasimatymo mergina pasigedo batų / Stopkadrai
Po „Tinder“ pasimatymo mergina pasigedo batų / Stopkadrai
Šaltinis: Žmonės
2023-09-07 08:07
AA

Kartais vieno pasimatymo prireikia tam, kad suprastum, jog sutiktas žmogus pavergė tavo širdį. Vis dėlto dabar viena internetinių pažinčių mėgėja iš Niujorko perspėja – „Tinder“ programėlėje sutiktas asmuo gali taikytis ne į širdį, bet į... batus.

@NextLevelLexuss vardu „TikTok“ platformoje prisistatanti 25-erių mergina pasidalijo neeiline istorija. Niujorkietė teigia, kad „Tinder“ programėlėje sutiktas vaikinas apsimetė romantiškai ja susižavėjęs tik tam, kad iš jos pavogtų firminius batus, rašo nypost.com.

„Niujorko moterys, būkite atsargios. Šis vyras yra čia, tinderyje, ir jis jus apvogs“, – teigė mergina.

Lexus pasidalijo tariamo sukčiaus – 23-ejų Joshua – nuotrauka, kurioje jis įamžintas su cigarete.

„Ši istorija apie tai, kaip tas vyras pavogė mano „Mary Jane Tabis“ batus, kuriuos tėvas nupirko man kaip gimtadienio dovaną“, – tęsė niujorkietė, kalbėdama apie juodus „Maison Margiela“ batelius, kurių kaina – 990 JAV dolerių (924 eurai).

Įraše, kuris surinko daugiau nei 900 tūkst. peržiūrų, mergina aiškino, kad su Joshua atsitiktinai susidūrė Soho rajone, pamiršusi, kad jiedu anksčiau buvo susidūrę „Tinder“ programėlėje.

Tiktokerė pasakojo, kad praėjus kelioms valandoms po atsitiktinio susitikimo, Joshua atsiuntė jai žinutę per programėlę, o vėliau tą patį vakarą jiedu susitiko išgerti.

Pasimatymo metu mergina esą suprato, kad tarp jos ir tinderyje sutikto vaikino nėra gilesnio ryšio. Nepaisant to, jiedu nutarė dar kartą susitikti – Lexus pakvietė Joshua į savo butą romantiškai praleisti nakties.

„Jis atėjo ir mes permiegojome, – prisiminė mergina. – Bet prieš tai pasikalbėjome apie madą ir kitus dalykus, ir jis pasakė, kad labai nori „Tabis“ batų.“

Tiktokerė pasakojo, kad rytą po to, kai pasimylėjo su Joshua, šis paklausė, ar galėtų pasinaudoti jos telefonu ir susirasti grojaraštį „Spotify“. Brunetė sutiko, nors ir jautė, kad vaikinas jai jau įgrisęs.

Kai Joshua programėlėje nerado muzikos, Lexus greitai su juo atsisveikino. Ir tik po kelių valandų mergina pastebėjo, kad iš jos batų kolekcijos dingo brangūs batai.

Dar didesnį nerimą sukėlė tai, kad, kai Lexus puolė prie telefono, ketindama susisiekti su Joshua dėl dingusios avalynės, ji pamatė, kad vaikinas tinderyje atšaukė simpatiją ir ištrynė savo telefono numerį iš jos skambučių istorijos.

„O ne, šis šunsnukis pavogė mano prabangius batus, – skundėsi ji. – Istorijos moralas toks – nesusitikinėkite su šiuo vyru, vardu Joshua, nes jis yra niekšas. Noriu susigrąžinti savo batus.“

Laimei, istorija šioje vietoje dar nesibaigė. Po to, kai išplito pirmasis merginos įrašas, kuriame ji dalijosi savo pasakojimu, internautai tiktokerei atsiuntė nuorodą į Joshua instagrame. Ten niujorkietė pamatė, kad vagišius jos prabangius batus padovanojo savo antrai pusei.

Vėlesniame įraše Lexus pasakojo, kad galiausiai pats Joshua paskambino jai: „Jis ėmė mane gąsdinti ir sakyti, kad batų nevogė, kad nežino, kaip tai atsitiko ir kas atsitiko. Jis sakė – tai tiesiog neatitinka mano charakterio, aš niekada taip nepasielgčiau. Šis žmogus yra psichopatas.“

Kai Joshua suprato, kad Lexus netiki teiginiais apie nekaltumą, jis esą pasiūlė jai 1000 dolerių už nepatogumus. Tačiau mergina nepasidavė.

„Nusiunčiau jam ekrano nuotrauką, kurioje jo mergina įamžinta dėvinti mano „Tabis“. Tada po kelių valandų jis pasakė – gerai, tu mane prigavai“, – pasakojo tiktokerė.

Taigi galų gale Joshua sutiko grąžinti jai batus.

O reaguodama į užgriuvusį populiarumą dėl šios istorijos, niujorkietė pabrėžė: „Esu tiesiog mergina, kuri norėjo susigrąžinti savo batus. Ir perspėti kitas merginas dėl šio sociopato, kuris ir anksčiau yra daręs panašių dalykų.“