Neseniai dukrą pagimdžiusi Eglė Kislovski išrinko jai unikalius vardus – Nalini Veda

Eglė Kislovski su dukra Nalini Veda / Asmeninio archyvo ir „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Gegužę naujagimės sulaukusi Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narė ir programos jaunoms merginoms „GRL PWR“ įkūrėja bei vadovė Eglė Kislovski atskleidė, kaip pavadino mergaitę. Jaunėlė dukra pasipuošė itin retu, prasmingu dvigubu vardu.

Eglei ir Dionizui Kislovski dukrelė gimė gegužės 26 d. Jau tuomet laiminga mama džiaugėsi, jog gimdymas praėjo sklandžiai ir taip, kaip ji norėjo. Trečioji Eglės dukra (moteris augina dvynes iš ankstenių santykių – red. past.) į šį pasaulį atėjo natūraliu keliu, moteris neskliovė jokiais medikamentais. Tiesa, Eglė vieną svarbiausių gyvenimo momentų patikėjo medikams bei prie vaikelio atėjimo į šį pasaulį prisidėjusiai dulai.

Praėjus keletui savaičių nuo džiaugsmingos dienos, su portalu Žmonės.lt E.Kislovski pasidalijo naujagimės vardu ir jo kilmės istorija. 

„Pavadinome dukrą Nalini Veda Kislovski. Nalin reiškia Mėlynasis lotosas, o Nalini – gimusi iš lotoso, turinti gražias akis kaip lotosas. Sadusis nektaras. Žinių motina. Veda reikšmė – žinios. Abiejų žodžių kilmė iš sanskrito kalbos“, – pasakojo E.Kislovski.

Moteris paviešino ir vieną pirmų jųdviejų su dukra nuotraukų, kurioje mažylę Eglė laiko rankose.

Mano dienos, mano naktys ???????? kartu su Tavim Nalini Veda Kislovski. #mothertime #❤️

Posted by Egle Kislovski on Tuesday, June 8, 2021

Žmonės.lt primena, kad Eglės vardas anksčiau buvo puikiai pažįstamas mados pasaulyje. Kurį laiką dirbusi modeliu netikėtai ji visiškai nusprendė keisti savo gyvenimo kelią ir įsiliejo į „Pix studijos“ veiklą. Jauna moteris tuo neapsiribojo. Netrukus prisijungė prie Sveikuolių sąjungos, dabar ji važinėja po Lietuvos mokyklas, skaito paskaitas paaugliams apie santykius, gyvenimo būdą, sąmoningumą, taip pat organizuoja paauglių stovyklas bei atskirus užsiėmimus.

Eglės Kislovski šeimos fotosesija (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau