Neseniai šeimos pagausėjimo sulaukę Ryanas Reynoldsas ir Blake Lively pasidalijo pirmąja kūdikio nuotrauka

Blake Lively ir Ryanas Reynoldsas/Vida Press nuotr.
Blake Lively ir Ryanas Reynoldsas/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-10-17 15:20
AA

Aktorių pora Blake Lively ir Ryanas Reynoldsas visai neseniai susilaukė trečio kūdikio. Žinia, kad šeimą papildė naujas šeimos narys pasklido spalio pradžioje, tačiau užsienio naujienų portalas „Us Weekly“ praneša, kad naujagimis jiems gimė dar prieš keletą mėnesių.

Trečiadienį twitteryje aktorius R. Reynoldsas pasidalijo pirmąja kūdikio nuotrauka ir atskleidė vaikelio lytį – jų šeimą papildė dar viena mergaitė.

„Aš myliu Britų Kolumbiją (Kanados provincija, – red. past.) ir norėčiau, kad mano dukros galėtų augti tokioje pačioje gamtoje, kokioje augau aš“, – šalia savo, žmonos ir dukters nuotraukos rašė jis ir paragino savo sekėjus ateinančiuose rinkimuose balsuoti už gamtą tausojančią programą.

 

Blake Lively su Ryanu Reynoldsu santuokoje gyvena nuo 2012 metų ir kartu augina dvi mergaites. 

Pora susipažino 2010 metais, per filmo „Žaliasis žibintas“ filmavimus. Tuo metu jie abu turėjo antrąsias puses. Reynoldsas buvo vedęs Scarlett Johansson, o Blake susitikinėjo su Pennu Badgley.

Vėliau, jau tų pačių metų rugsėjį, Blake pranešė apie savo ir mylimojo skyrybas, kai tuo metu Ryanas Reynoldsas su Scarlett viską baigiantis pasakė tų metų gruodį. Nors iki šiol nėra patvirtinta, ar ankstesni aktorių santykiai nutrūko dėl tarp jų įsižiebusios aistros, tačiau visi aplinkiniai filmavimo aikštelėje žinojo – tai tikrai nebuvo vien kolegiška draugystė.