Neseniai su Joe Jonas susituokusi Sophie Turner: „Jis išgelbėjo man gyvybę“

Sophie Turner ir Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.
Sophie Turner ir Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-05-24 20:54
AA

Aktorė Sophie Turner kultiniame seriale „Sostų karai“ filmuotis pradėjo būdama vos trylikos metų. Kalbėdama su „Sunday Times“ aktorė neseniai prisipažino, kad šlovė užgriuvusi tokiame ankstyvame amžiuje paliko didelę žymę jos emocinėje būsenoje.

Vos prieš kelias savaites su dainininku Joe Jonas žiedus sumainiusi S. Turner papsakojo, kad būtent jis padėjo jai kovoti su iškilusiomis psichologinėmis problemomis. 


Kalbėdama su minėtu leidiniu Sophie prisipažino, kad pas terapeutus vaikščioti ji pradėjo jau nuo 19 metų. Didžiausia jos bėda, kaip ji pati sako, savo ne meilė savo kūnui. 

„Kiekvieno paauglio medžiagų apykaita, kai jam sueina 17-18 metų, sulėtėja. Tai pasimatė ir mano odoje. Kūno sudėjime. Visur. Žmonės nuolat tai komentuodavo. Savo kūną aš stebėti pradėjau nuo labai ankstaus amžiaus. Ir tai užėmė didžiąją dalį mano minčių. Aš nuolat apie tai galvodavau, skaičiuodavau kalorijas. Metams man dingo mėnesinės. Tada nusprendžiau, kad laikas kreiptis pagalbos“, – pasakojo ji. 

S. Turner prisipažino, kad pasitikėjimo savimi jai padėjo įgauti ir mylimasis Joe Jonas. „Jis man sakė, kad negali būti su manimi, kol as nepamilsiu savęs. Jis vis kartodavo, kad aš jį myliu labiau nei save. Manau, kad tam tikra prasme jis išgelbėjo man gyvybę“.