Nesiseka parduoti: Celine Dion ir toliau mažina rūmų Floridoje kainą – iš 75 liko 38 mln. dolerių

Celine Dion drastiškai sumažino įspūdingos vilos Floridoje kainą: nuo 75 iki 45 mln. JAV dolerių / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Celine Dion jau trejus su puse metų nesėkmingai bando parduoti įspūdingą vilą Floridoje, primenančią ne privačius namus, o veikiau prabangų poilsio kompleksą. Vis neatsirandant pirkėjui, dainininkė rūmų kainą sumažino dar septyniais milijonais iki 38,5 mln. JAV dolerių, o tai – jau beveik perpus mažiau nei buvo pradinė kaina.

Prabangiąją vilą, esančią Džupiterio saloje Floridoje, 48-erių dainininkė nusprendė parduoti, kai jos dabar jau mirusiam vyrui Rene Angeliliui atsinaujino gerklės vėžys.

2013-ųjų rugsėjį, vos vila pasiekė rinką, už ją buvo prašoma 75 mln. JAV dolerių. Po pusmečio, 2014-ųjų balandį, dainininkė sumažino kainą dešimčia milijonų JAV dolerių, tačiau net ir tada neatsirado pirkėjų.

Norėdama greičiau atsikratyti jai nebereikalingo nekilnojamojo turto, 2016-ųjų pavasarį, jau po vyro mirties, Celine Dion nutarė drastiškai sumažinti vilos kainą – ji sumažėjo net trisdešimčia milijonų dolerių! Tačiau net ir tai nepadėjo, o prabėgus beveik metams pirkėjo, norinčio įsigyti šiuos svajonių rūmus, vis dar neatsirado, tad dainininkei nelieka nieko kito kaip tik dar labiau mažinti kainą.

Įspūdinga Celine Dion parduodama vila Floridoje (23 nuotr.)
+17

Turtuolių apgyvendintoje Džupiterio saloje esanti vila turi net tris baseinus, vandens parką, teniso kortus, golfo aikštyną ir privatų priėjimą prie paplūdimio. Pagrindiniame 930 kv. m name yra penki miegamieji su tiek pat vonios kambarių, svetainė, liftas, dvi virtuvės. Vilai taip pat priklauso dar du svečių namai (kiekviename jų – po keturis miegamuosius) ir poilsinis namelis prie baseino.

Celine Dion vila Floridoje / Vida Press nuotr.
Celine Dion vila Floridoje / Vida Press nuotr.
Skaitykite daugiau