Nesusipratimas festivalyje „Granatos Live“: publika nušvilpė rusiškai prabilusius „Clean bandit“

„Clean Bandit“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
„Clean Bandit“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-08-02 02:58
AA

Savaitgalį Rumšiškėse skambėjęs festivalis „Granatos Live“ neapsiėjo be nesusipratimų. Antrosios festivalio dienos žvaigždės – britų grupės „Clean Bandit“ – narė scenoje prabilo rusiškai, tūkstantinė minia to nesuprato ir grupė buvo audringai nušvilpta. Vis dėlto vėliau „Clean bandit“ su publika santykius išsiaiškino: rusiškai pašnekėjusi atlikėja paaiškino esanti iš Ukrainos ir buvo apdovanota palaikymo šūksniais.

Šeštadienį festivalyje „Granatos Live“ į sceną lipo daugybė muzikos žvaigždžių. Gerą nuotaiką skiepyti pradėjo lietuviai – Gjan, vėliau Jazzu ir Leonas Somovas. Po jų pasirodymų į sceną ėmė lipti užsieniečiai: pirma britai „Jungle“, iškart po jų – pagrindinės vakaro žvaigždės „Clean Bandit“. 

Britai „Clean bandit“ pagrindinėje festivalio scenoje pasirodė vidurnaktį. Pasiklausyti grupės dainų panoro kone visi festivalininkai – prie scenos susirinko tūkstantinė gerbėjų minia. 

„Clean Bandit“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Audringas vakarėlis prasidėjo kone nuo pirmų akordų: „Clean bandit“ grojo vieną hitą po kito. Į susirinkusią minią visų pirma kreipėsi angliškai – teiravosi, kaip publika jaučiasi, tikino esą be proto laimingi koncertuodami Lietuvoje. 

„Clean bandit“ kuruojamas vakarėlis buvo bene įpusėjęs, kuomet nutiko nesusipratimas: viena grupės narė netrukus skambėsiantį kūrinį nutarė pristatyti rusų kalba.

„Clean Bandit“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Atlikėja rusiškai pasakė vos kelis sakinius, tačiau to buvo gana, kad tūkstantinės minios nuotaika per sekundę pakistų: festivalininkai ėmė rodyti nepasitenkinimą, kad į juos kreipiamasi rusiškai, ir nušvilpė „Clean bandit“. 

Į tokią publikos reakciją grupė pradžioje nesureagavo: it niekur nieko atliko pristatytą dainą, o pabaigę ją ir vėl prabilo rusiškai – trumpai padėkojo. Publikos gretose netruko pasikartoti tas pats: pasigirdo švilpimas, nepasitenkinimo šūksniai. 

Tik po kelių dainų „Clean bandit“ nutarė situaciją pataisyti: rusiškai kalbėjusi grupės narė paaiškino publikai esanti iš Ukrainos, todėl mokanti rusiškai. Tokio pasiaiškinimo gerbėjams pakako: „Clean Bandit“ ir buvo apdovanoti džiaugsmingais aplodismentais.

Antroji festivalio „Granatos Live“ diena: užsienio atlikėjų šou (95 nuotr.)
+89
„Eurovizijos“ nugalėtojo Manso Zelmerlowo koncertas festivalyje „Granatos Live“ (44 nuotr.)
+38
Jessie Ware koncertas festivalyje „Granatos Live“ (32 nuotr.)
+26
Antroji festivalio „Granatos Live“ diena: Lietuvos muzikantų šou (68 nuotr.)
+62