Nesuvaidintos akimirkos: princo Charleso gimimo dienos fotosesijoje visus prajuokinęs asmuo liko už kadro

Britų karališkoji šeima / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Britų karališkoji šeima su gerbėjais visame pasaulyje mielai dalijosi nuotraukomis, skirtomis princo Charleso 70 metų jubiliejui painėti. Jose visi šeimos nariai – vieningi, nesuvaidintai laimingi, argi ne taip? Priežastis, dėl kurios fotografui pavyko karališkąją šeimą įamžinti taip žemiškai ir šiltai, slypėjo už kadro.

Pasirodžius visą pasaulį sužavėjusioms princo Charleso 70-mečio nuotraukoms, atskleista už kadro stovėjusios „linksmintojos“ tapatybė. 

Daugelis iki šiol nesuprato, kaip pavyko šeimą įamžinti tokioje tikroje, atrodo visiškai nesurežisuotoje akimirkoje. Viskas labai paprasta. Tą dieną, kai buvo darytos karališkosios šeimos nuotraukos, visi iš širdies juokėsi. To juoko priežastimi tapo šalia profesionalaus fotografo Chriso Jacksono stovėjusi princesės Charlotte, princo George‘o ir princo Louiso auklė Maria Borrallo.

Britų karališkoji šeima / „Scanpix“ nuotr.

M. Borrallo mažuosius sosto įpėdinius pažįsta nuo 2014-ųjų, kai princui George‘ui tebuvo 8 mėnesiai. Prieš žymiąją šeimos fotosesiją mažylių auklė buvo pakviesta jiems padėti atsipalaiduoti, šalia fotografo atsistojusi moteris laidė juokelius ir darė įvairias veido mimikas, jog mažieji nusišypsotų. Ji taip nuoširdžiai stengėsi, kad juokais prapliupo visa karališkoji šeima.

Maria laikoma pilnaverte šeimos nare. Mažaisiais ji rūpinosi ir per didžiąsias šeimos šventes, įskaitant karališkąsias Meghan Markle ir princo Harry vestuves, princesės Charlotte krikštynas, princesės Eugenie vestuves bei daugelį kitų svarbių švenčių.

Princas Charlesas ir princas Louisas

Jubiliejų atšventusiam princui Charlesui šie metai – ypatingi. Jo didenybė gavo vyriausiojo redaktoriaus skiriamą „Metų vyro“ apdovanojimą per kasmetinius GQ MAGAZINE vyrų apdovanojimus. Jį pagerbė už gyvenimo pasiekimus ir filantropišką veiklą.

Per 21 kartą vykusius apdovanojimus Velso princas Charlesas sakė šiek tiek šmaikščią kalbą. „Pirmiausia norėčiau atsiprašyti už tai, kad esu nederamai apsirengęs. Kai man pranešė, jog laimėjau „Metų vyro“ apdovanojimą, pagalvojau, kad labiausiai man netiktų apdovanojimas susijęs su mada. Jos atžvilgiu, esu tarsi sustojęs laikrodis. Madingas būnu kartą per 25-erius metus.“

Karališkosios šeimos fotosesija, skirta princo Charleso 70-mečiui paminėti (3 nuotr.)
„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau