Net ir ekstremaliausiose sąlygose laiką skaičiuokite pasitelkę aukščiausios kokybės laikrodį

Manfred_Cracco (1) / Montebi Group nuotr.
Manfred_Cracco (1) / Montebi Group nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2018-05-23 16:16
AA

Daugeliui atrodo, jog laikrodį nešioti patogu tik darbe, vilkint oficialią aprangą, prie kurios jis dera ir neturi progos susibraižyti ar sudužti, nes aktyviai nejudame. Tačiau su dabartinėmis technologijomis, kokybe ir patvariu dizainu laikrodį išsirinksite net vykdami į ekstremaliausią kelionę.

Aktyviam poilsiui gamtoje – SWISS MILITARY BY CHRONO

Jokia kita Vakarų Europos šalis negali pasigirti tokiu tyrumu, švara ir gamtos didybe kaip Šveicarija. Ši maža, tačiau galinga valstybė gali didžiuotis tuo, jog patiria visus keturis metų laikus, iš kurių vasara, kaip ir Lietuvoje, yra pati laukiamiausia. Šiltuoju metų laiku kiekvienas šveicaras stengiasi biuro stalą bent trumpam iškeisti į žygį per kalnus, pasivažinėjimą dviračiu, pasiplaukiojimą viename iš daugybės ežerų ar net į paskraidymą virš snieguotų Alpių viršūnių.

Swiss Military by Chrono / Chrono AG nuotr.
Swiss Military by Chrono / Chrono AG nuotr.

Pasaulyje išgarsėję savo aukštais standartais, šveicarai visais laikais vertino individualumą, patikimumą, tikslumą ir ilgaamžiškumą – šias vertybes atspindi kiekvienas SWISS MILITARY BY CHRONO laikrodis. Inovatyvus sportiškas dizainas ir nuotykių ieškotojų dvasia puikiai tinka tiems, kurie mėgsta greitą gyvenimo tempą tiek darbe, tiek laisvalaikiu, o išskirtinis dėmesys kokybei ir net 5 metų garantija užtikrina, jog laikrodžio veikimas bus sklandus net ir sunkiausiomis aplinkos sąlygomis.

Swiss Military by Chrono / Chrono AG nuotr.
Swiss Military by Chrono / Chrono AG nuotr.

Prieš šimtą metų dabartiniame „Chrono AG“ kompanijos pastate veikė laikrodininkų mokykla, todėl svarbu pabrėžti, kad siekiant išlaikyti šveicariškas tradicijas net ir šiandien SWISS MILITARY BY CHRONO laikrodžiai yra surenkami, testuojami ir pakuojami ne automatizuotai, o rankomis. Tik tokiu būdu galima užtikrinti, jog kiekvienas pagamintas laikrodis atitiks Šveicarijos Konfederacijos taikomus reikalavimus ir galės pasipuošti užrašu „Swiss Made“ (liet. Pagaminta Šveicarijoje).

Swiss Military by Chrono / Chrono AG nuotr.
Swiss Military by Chrono / Chrono AG nuotr.

Vasara mieste kartu su MANFRED CRACCO

Stileivos, kurie mieliau leidžia ilgus vasaros vakarus gyvenimu alsuojančiose miestų alėjose, o ne vienišuose vasarnamiuose užmiestyje, tikrai sutiks, jog norint išsiskirti iš minios svarbiausia – mados pojūtis ir aukšti kokybės standartai. Tuo pasižymi šveicariški MANFRED CRACCO laikrodžiai, kurių spalvų įvairovė ir ryškios detalės puikiai atitinka šelmišką miestietiško gyvenimo būdą ir jaunatvišką pozityvumą, o minimalistinis dizainas su visuose ciferblatuose matomu kryžiumi simbolizuoja laikui nepavaldžią preciziką ir kokybę.

Šių Šveicarijoje gaminamų laikrodžių spalvų gamą įkvėpė kai kurių įspūdingiausių pasaulyje vietų koloritas: čia sutiksite ir mėlyną Ženevos ežerą, ir Kalifornijos pakrantę nudažantį saulėlydį, ir atogrąžų džiunglių žalumą, ir griežtų Niujorko dangoraižių pilkumą… Kiekvienas gali rasti sau labiausiai patinkantį variantą, nes MANFRED CRACCO nebrėžia aiškių ribų tarp to, kas yra vyriška, ir to, kas yra moteriška – pasirinkimas išties platus. Beveik visų modelių korpusai būna trijų dydžių: 30 mm, 34 mm ir 40 mm skersmens.

Manfred Cracco / Montebi Group nuotr.
Swiss Military by Chrono / Chrono AG nuotr.

Smagu ir tai, jog tiems, kurie mėgsta pokyčius ir nenori likti vienoje vietoje, MANFRED CRACCO suteikia puikų šansą parodyti savo skonį visam pasauliui: šių laikrodžių apyrankės bei dirželiai yra lengvai pakeičiami, todėl galima laikrodžio išvaizdą derinti prie aprangos, nuotaikos, plaukų spalvos ar netgi progos. Metas išlaisvinti fantaziją!

Ilgametės RODANIA laikrodininkystės tradicijos

Paini RODANIA istorija prasidėjo Šveicarijoje dar 1930 m., kai Baumgartnerių šeima įkūrė pirmąją gamyklą laikrodininkų pamėgtame Grencheno mieste. Verslas buvo puikus, laikrodžiai išgarsėjo ir teko atidaryti filialus Niujorke, Monrealyje, Karakase, Madride bei Briuselyje. Pastarąjį administruoti buvo paskirtas poliomielito iškankintas, tačiau verslumo gyslelę turėjęs šveicarų emigrantas Manfredas Aebis. Šis žmogus po daugelio metų perėmė visą RODANIA verslą, išpirko prekinį ženklą ir licencijas – taip 1950 m. centrinė būstinė įsitvirtino Belgijoje.

Rodania / Montebi Group nuotr.
Swiss Military by Chrono / Chrono AG nuotr.

Nors šiandien RODANIA laikrodžiai vis dar gaminami Šveicarijoje ir yra ženklinami „Swiss Made“ ženklu, jie puoselėja Europos sostine vadinamo Briuselio dvasią. Skirtingai nei daugelis ilgametę patirtį turinčių laikrodininkų, RODANIA nesivaiko vienadienių madų ir koncentruojasi į ilgaamžišką, kokybišką dizainą, kuris gali keliauti iš kartos į kartą. Kaip sako patys gamintojai, šie laikrodžiai nėra skirti vitrinoms ir muziejams – tai tikri laikrodžiai tikriems žmonėms, kurie nėra tobuli, tačiau turi savo tikslus, gyvena, juokiasi, keliauja, džiaugiasi ir mėgaujasi kiekviena akimirka.

Rodania / Montebi Group nuotr.
Swiss Military by Chrono / Chrono AG nuotr.

Stilingai ir įdomiai kasdienybei – FESTINA ir LOTUS

Jau daugiau nei šimtmetį FESTINA vardas yra nesenstančios, tačiau modernios kasdienės elegancijos sinonimas. Į nešiotoją orientuotas išskirtinis laikrodžių dizainas, nuolatinės technologinės inovacijos bei puikus kainos ir kokybės santykis – tai pagrindiniai šio prekinio ženklo sėkmės recepto „ingredientai“.

Festina / Festina Group nuotr.
Swiss Military by Chrono / Chrono AG nuotr.

Kol mados ateidavo ir išeidavo, FESTINA liko ištikima savo vizijai – nesenstantiems klasikiniams bei šiuolaikiškiems laikrodžių modeliams su stipriu charakteriu ir sportine dvasia. Šie laikrodžiai pranoksta madą, kad virstų tendencijomis, kurias dievina dinamišką gyvenimą mėgstantys vyrai ir moterys.

Festina / Festina Group nuotr.
Swiss Military by Chrono / Chrono AG nuotr.

Tuo tarpu jaunesnysis FESTINA „brolis“ LOTUS – naujausias tendencijas medžiojančių asmenybių pamėgtas prekinis ženklas. Šie laikrodžiai skirti jaunatvišką stilių propaguojantiems miesto stileivoms: ryžtingas ir modernus LOTUS laikrodžių dizainas puikiai tinka tiems, kurie siekia išsiskirti iš minios, rūpinasi savo išvaizda bei produktų dizainu ir domisi rinkos naujovėmis.

Festina / Festina Group nuotr.
Swiss Military by Chrono / Chrono AG nuotr.

Pasirinkę LOTUS jūs gaunate ne tiesiog laikrodį, bet požiūrį į kitokią kasdienybę. Puikiai tinka gyvenimui mieste – nesvarbu, dieną ar naktį.

Lotus / Festina Group nuotr.
Swiss Military by Chrono / Chrono AG nuotr.

Spalvota vaikystės svajonė su CALYPSO

Drąsios ir ryškios spalvos, originalus ir gyvybingas dekoras, kurį įkvepia modernusis menas, bei kokybę ir praktiškumą savyje apjungiančios medžiagos – tai CALYPSO skiriamieji ženklai. Dažniausiai pristatomi kaip prêt-à-porter, šie laikrodžiai yra pamėgti vaikų ir jaunimo, nes yra labai nebrangūs.

Calypso / Festina Group nuotr.
Swiss Military by Chrono / Chrono AG nuotr.

CALYPSO yra puikus pasirinkimas, jei norite kasdien keisti savo išvaizdą ir nesibodite atrodyti šiek tiek nutrūktgalviškai. Tiems, kurie mėgsta rožinius, ryškiai salotinius ar dangaus mėlynumo akcentus, labai patiks šių laikrodžių spalvų paletė. Jeigu nenorite ištirpti pilkoje masėje, siekiate išreikšti savo individualumą, o gal tiesiog norite būti laimingesni, CALYPSO yra tai, ko ieškote. Gana liūdėti ir slėptis minioje – reikia linksmintis ir šypsotis kiekvienai naujai dienai!

Visus šiuos laikrodžių prekinius ženklus Lietuvoje atstovauja LAIKRODŽIŲ CENTRAS. Parduotuves rasite didžiuosiuose Lietuvos miestuose esančiuose prekybos centruose:

VILNIUJE

PPC AKROPOLIS | Ozo g. 25 | I-VII 10:00 - 22:00
PPC OZAS | Ozo g. 18 | I-VI 10:00 - 22:00, VII 10:00 - 21:00
PLC PANORAMA | Saltoniškių g. 9 | I-VI 10:00 - 22:00, VII 10:00 - 21:00

KAUNE

PPC AKROPOLIS | Karaliaus Mindaugo pr. 49 | I-VII 10:00 - 21:00
PLC MEGA | Islandijos pl. 32 | I-VII 10:00 - 21:00

KLAIPĖDOJE

PPC AKROPOLIS | Taikos pr. 61 | I-VII 10:00 - 21:00

PANEVĖŽYJE

PC RYO | Savitiškio g. 61 | I-VII 10:00 - 21:00

INTERNETE

www.laikrodziucentras.lt