Netikėta viešnia vakarėlyje Kaune – iš Čikagos grįžusi buvusi „Olialia“ mergaitė Ieva Voveris

Ieva Voveris, Urtė Šilagalytė ir Kristina Rimienė / Loretos Kondratės nuotr.
Ieva Voveris, Urtė Šilagalytė ir Kristina Rimienė / Loretos Kondratės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-07-11 12:24
AA

Kaune vykusi grožio šventė suviliojo atvykti garsias moteris. Čia pasirodė JAV gyvenanti buvusi „Olialia“ mergaitė Ieva Voveris, atlikėja Urtė Šilagalytė, laidų vedėja, floristė Kristina Rimienė, krepšininkė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė. Jos paatviravo, kaip prižiūri plaukus ir ,pasirodo, išbando netikėčiausius metodus.

„Plaukų grožis pirmiausia priklauso nuo maisto. Kai kurių produktų, tokių, kaip greiti užkandžiai ar saldūs gėrimai, esu visai atsisakiusi“, – pasakoja Čikagoje gyvenanti ir į Lietuvą atostogų su šeima atvykusi nuomonės formuotoja, buvusi „Olialia“ mergaitė Ieva Voveris.

Ilgų, žvilgančių ir sveikų plaukų jai galėtų pavydėti kiekviena.

„Kasdien jiems skiriu daug dėmesio, o savo atradimais bei patarimais su kitomis merginomis, norinčiomis turėti tobulus plaukus, dalinuosi socialiniuose tinkluose“, – patikina pašnekovė, neabejojanti, jog plaukai yra kiekvienos ledi karūna, todėl jais rūpintis ne tik verta, bet ir būtina.

Grožio šventė Kaune / Loretos Kondratės nuotr.

Kad plaukų priežiūra gali būti iššūkiu, pritaria ir televizijos laidų vedėja, floristė Kristina Rimienė, kartu su I.Voveris bei kitomis damomis dalyvavusi „Shade City“ salone-parduotuvėje surengtoje grožio šventėje, kurią savo atliekamomis dainomis nuskaidrino muzikinių projektų dalyvis Ignas Novikovas, rašoma pranešime spaudai.

„Regis, tiek visko žinome apie tai, ką ir kaip daryti, bet kai plaukai ima silpnėti, tenka kliautis įvairiausiais patarimais. Manau, ne viena moteris kasas išsaugoti tikėjosi tepdama ant jų ricinos aliejų, avokadą, svogūnų kaukę, rozmarinų nuovirą, krapus bei daugelį kitų dalykų. Aš pati labiau pasitikiu profesionalais, bet esu pasilepinus ir liaudyje rekomenduotinais metodais“, – sakė K.Rimienė.

Grožio šventė Kaune / Loretos Kondratės nuotr.

Jos nuomone, plaukų priežiūra yra gana sudėtinga sritis, nes jų struktūros pokyčius gali lemti daugybė dalykų – nuo nekokybiško miego iki per agresyvių priemonių, naudojamų namuose.

Apie tai, kad būdama studentė ir savarankiškai dažydamasi plaukus madingu stiliumi, juos labai pažeidė neseniai viešai pasakojo ir „Lietuvos talentai 2022“ nugalėtoja Vaida Urbikė.

Anot jos, plaukų būklė vis prastėjo, o pastaruoju laikotarpiu jie buvo net plonesni nei bet kada.

„Kažkada plaukų priežiūrai neskirdavau tiek laiko, kiek mėginu dabar. Pradėjus šviesinti plaukus, rūpestis plaukais atsirado savaime“, – kalba dainininkė Urtė Šilagalytė.

Žinoma atlikėja stengiasi bent kelis kartus per savaitę panaudoti plaukų kaukę, vietoje įprasto kasdienio kondicionieriaus. Taip pat – plaukus palepa aliejuku ne tik jiems esant drėgniems, bet ir juos išdžiovinus.

„Na, ir jei pasiseka bei turiu akimirką sau, kreipiuosi į profesionalus – papildomi drėkinimai ampulėmis, botokso procedūros mano plaukams yra tikrai vertingos“, – neabejoja U.Šilagalytė.

Grožio šventė Kaune / Loretos Kondratės nuotr.

Pasak „Shade City“ bendraturčio Vykinto Jurkaičio, vis daugiau žmonių plaukų priežiūros priemones įsigyja specializuotose parduotuvėse, nes tikisi, jog profesionalūs konsultantai išspręs jų įvardinamas problemas.

Jo tvirtinimu, pastaruoju metu moterys atkreipia dėmesį ir į tai, kokius įrankius gali naudoti kasdienei plaukų priežiūros rutinai. Ypač aukštus reikalavimus jos kelia džiovintuvams ir tiesintuvams. Tad, grožio vakaras, V.Jurkaičio teigimu, kilo iš poreikio supažindinti su šiuolaikiškiausiais technologijų atradimais.

„Kiekviena mūsų turi savą plaukų priežiūros paslaptį. Aš džiaugiuosi, jog jie neslenka, nelūžinėja ir tebėra ilgi – tokie, kokie man patinka. Nors mano plaukams išmėginimų visada užteko – intensyvios treniruotės, dažnas plovimas, dažymas kas dvi savaites nėra jiems palankūs. Su komanda netrukus išskrendame į pasaulio čempionatą ir mano lagamine bus tikrai daug priemonių plaukams“, – sako krepšininkė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

Grožio šventėje Kaune – garsios moterys ir plaukų priežiūros paslaptys (56 nuotr.)
+50