Netikėtoje vietoje laimikį „pagavęs“ TV veidas, renginių vedėjas Dainius Martinaitis negali patikėti tuo, kas įvyko

Dainius Martinaitis ir Nerijus Juška
Dainius Martinaitis ir Nerijus Juška
Šaltinis: Žmonės
2019-02-06 11:37
AA

„Sakoma, kad atsitiktinumų nebūna, bet kad kada nors dalį žiemos praleisiu ne Lietuvoje, o Tenerifėje, tikrai nesitikėjau“, – sakė ilgametis televizijos laidų, o dabar – įvairiausių renginių vedėjas Dainius Martinaitis.

Save namisėda ir priklausomu nuo gimtinės vadinantis pašnekovas į saulėtąją Kanarų salą skraidys ne ilsėtis, o dirbti.

„Na, ne bananus nuo palmių skinsiu ir ne ekskursijas prie ugnikalnio vesiu, o darysiu tai, ką tikrai išmanau“, – šmaikščiai apie naujus gyvenimo pokyčius užsiminė D. Martinaitis.

Naujos galimybės pasireikšti renginių vedėjo amplua jam atsivėrė Tenerifėje viešint su geru bičiuliu, renginių kompanijos „Artis Totus“ įkūrėju Egidijumi Švarcu. D. Martinaitis pabrėžė – abu jie neabejingi žvejybai, todėl progos pasimėgauti šiuo procesu naujame krašte nepraleido.

„Nors žvejybos sezonas žiemą čia tikrai ne įkarštyje, šį bei tą egzotiško pagauti pavyko. Žinoma, laimikio į viešbutį nesinešėme, bet prieš paleisdami žuveles apžiūrėdavome. Viena jų buvo tokios blankios gelsvos spalvos, todėl su Egidijumi pajuokavome, kad pagavome „auksinę“ – tą, kuri pildo trys norus“, – su šypsena žygį po Karibų jūros tolius prisiminė pašnekovas.

Vyriškiai juokaudami sutarė, jog jie turi vieną bendrą norą – bent keletą kartų per žiemą pakeisti aplinką. Pavyzdžiui, kad ir grįžti į saulėtus Tenerifės paplūdimius.

„Juokingiausia, kad dar tą patį vakarą susipažinome su keliais vietiniais salos gyventojais, kalbančiais rusiškai, o vos po kelių dienų Egidijus jiems suorganizavo įmonės jubiliejų, kurį man teko vesti“, – pasakojo D. Martinaitis.

Šią žiemą į Tenerifę duetas jau buvo nuvykęs du kartus – renginiu didokoje, daug kuo turistus viliojančioje saloje susigundė ir viena iš Lietuvos įmonių.

„Įdomiausia, kad šventės biuudžetas yra labai panašus, ar ją švęstum Lietuvoje, ar Tenerifėje. Tiesa, tik skiriasi renginio trukmė – vienu atveju kolektyvas kartu pabūna vieną vakarą, kitu – kokius keturis kartus ilgiau“, – sakė D. Martinaitis.