Netikėtumas: Monika Marija ir Dovydas Laukys planuoja vestuves

Monika Marija Paulauskaitė ir Dovydas Laukys / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Monika Marija Paulauskaitė ir Dovydas Laukys / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-09-15 08:46
AA

Dainininkė Monika Marija Paulauskaitė (22) ir „X faktoriuje“ išgarsėjusios grupės „120“ narys Dovydas Laukys (28) kaip reikiant nustebino gerbėjus. Pasitvirtino kurį laiką sklandžiusios kalbos, kad jiedu – pora. Abiejų atlikėjų ketinimai vienas kito atžvilgiu yra rimti – Vilniaus santuokų rūmus pasiekė Monikos Marijos ir Dovydo prašymas tuoktis.

Šio fakto Monika Marija ir Dovydas nekomentuoja, tačiau rugsėjo mėnesį Monikos Paulauskaitės ir Dovydo Laukio pavardės įrašytos ketinančiųjų tuoktis sąraše. 

Monika Marija pastaruoju metu išgyvena pokyčių etapą: po kelerių metų išsiskyrė jos ir prodiuserių kompanijos „Elitaz Music“ keliai, dainininkė kardinaliai pakeitė savo įvaizdį.

Tiek Dovydas, tiek Monika Marija apie savo asmeninį gyvenimą niekada daug neatviravo, o pramogų pasaulio užkulisiuose jau kurį laiką sklando kalbos, kad jiedu vienas kitam puoselėja romantiškus jausmus.

Monika Marija / Indrės Kavaliauskaitės nuotr.
Grupės „120“ narys Dovydas Laukys

Primename, kad Dovydas Laukys buvo susituokęs su aktore Marija Chlebopaševaite. 2018 metais pora pasuko skirtingais keliais.

„Mes likome puikūs draugai ir kolegos. Supratome, kad šiuo metu užsiimti kūryba ir saviraiška mums pavyksta kur kas geriau nei puoselėti santykius. Nors ir nesame vyras ir žmona, esu dėkinga jam už visas patirtis ir pamokas. Jis talentingas, atkaklus ir labai darbštus žmogus, parodęs man, kas iš tiesų yra valia“, – gražių žodžių buvusiam sutuoktiniui negailėjo M.Chlebopaševaitė. 

Tuo tarpu Monika Marija anksčiau romantiškus jausmus puoselėjo šokėjui Vladislavui Volkovui, tačiau po metus trukusios draugystės pora išsiskyrė.

Monika Marija Paulauskaitė ir Dovydas Laukys (36 nuotr.)
+30