Netikėtumas žaidimų gerbėjams – Lietuvoje viešės vienas pagrindinių „Karo dievo“ balso aktorių

Sunny Suljic ir jo personažas žaidime „God of War“ / Comic Con Baltics nuotr.
Sunny Suljic ir jo personažas žaidime „God of War“ / Comic Con Baltics nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-16 17:06
AA

„God of War“ (liet. „Karo dievas“) pavadinimas puikiai žinomas kiekvienam vaizdo žaidimų gerbėjui. Tarp TOP50 visų laikų populiariausiųjų rikiuojama „God of War“ serija garsėja vienomis nuožmiausių kovos scenų ir vienais įsimintiniausių veikėjų visoje kompiuterinių žaidimų istorijoje. Tai – priežastis, kodėl tiek daug susidomėjimo sulaukė žinia, jog į spalį Vilniuje vyksiantį populiariosios kultūros renginį „Comic Con Baltics 2023“ atvyksta žaidimo aktorius Sunny Suljic.

Užkulisiai – iš pirmųjų lūpų

Aktorius S.Suljic gimė 2005 metais JAV. Jau nuo ketverių metų jis pradėjo demonstruoti išskirtinį talentą riedlenčių sporte, taip pritraukdamas didelį gerbėjų ir rėmėjų būrį. Žvelgiant į šiandieninę jo biografiją galima teigti, jog būtent atsidavimas bei aistra šiam sportui padėjo stiprų pagrindą jo kaip aktoriaus karjerai.

Būdamas trylikos S.Suljic atliko žaibišką debiutą filme „Mid90‘s“ (liet. „Devyniasdešimtųjų vidurys“), įkūnydamas jaunuolį Stevie, su riedlente rankoje keliaujantį per paauglystės išbandymus. Pirmasis vaidmuo sulaukė daug teigiamų žiūrovų bei kritikų atsiliepimų ir tapo tolimesniu karjeros tramplynu.

„Šiandien Sunny vos aštuoniolika, tačiau jis jau gali pasigirti tapęs ryškia kultinio projekto – žaidimų serijos „God of War“ – dalimi. Puikiai žinome, kokia didelė yra kompiuterinių ir vaizdo žaidimų bendruomenė Baltijos šalyse, tad labai džiaugiamės visus juos galintys pakviesti susitikti su S.Suljic ir iš pirmųjų lūpų išgirsti vieno populiariausių pasaulio žaidimų kūrimo užkulisius“, – sako Tomas Vievesis, vienas iš „Comic Con Baltics 2023“ organizatorių.

Sunny Suljic / Comic Con Baltics nuotr.

Nominacija už geriausią vaidmenį žaidime

„God of War“ serijoje S.Suljic pasirodė 2018-aisiais, įkūnydamas pagrindinio veikėjo Kratos sūnų Atreus. Nors tai buvo ne pirmas serijos žaidimas, kritikai ir gerbėjai vieningai sutinka, kad būtent jis reikšmingai pakėlė „God of War“ aukštyn populiariausųjų reitinguose. Prie to stipriai prisidėjo ir S.Suljic vaidmuo, įnešęs žaidimo personažams gilumo bei daugiasluoksniškumo.

Per kelis mėnesius buvo parduoti 5 mln. žaidimo vienetų, o 2022-aisiais šis skaičius siekė jau 23 mln. Tiek žaidimo, tiek S.Suljic personažo sėkmė garantavo jam rolę ir po penkerių metų pasirodžiusiame tęsinyje – „God of War Ragnarok“.

„Nuo 2022-ųjų Sunny pelnė daugybę nominacijų kaip geriausias žaidimų aktorius. Tarp jų – net ir prestižiniuose BAFTA apdovanojimuose“, – sako „Comic Con Baltics 2023“ organizatorius.

Sunny Suljic personažas žaidime „God of War“ / Comic Con Baltics nuotr.

Susitikimas – Vilniuje

S.Suljic dar tik pradeda savo kelią Holivude, tačiau pirmieji jo vaidmenys kine bei vaizdo žaidimuose jau padėjo pagrindą itin perspektyviai vertinamai aktoriaus karjerai. Susitikti ir gyvai pabendrauti su šiuo riedlenčių bei vaidybos talentu gerbėjai galės jau spalio 21-22 dienomis, didžiausio Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginio „Comic Con Baltics 2023“ metu.

Apie savo dalyvavimą jau kiek anksčiau skelbė ir ryškios serialų „Breaking Bad“, „The Witcher“, „Stranger Things“ bei kitų projektų žvaigždės.

Tarp naujausiai atskleistų garsenybių – ir populiarių internetinių komiksų „Loving Reaper“ autorė Jenny-Jinya, vienijanti šimtus tūkstančių gerbėjų visame pasaulyje.

„Comic Con Baltics 2023“ vyks Vilniuje jau šių metų spalio 20-22 dienomis. Šį savaitgalį „LITEXPO“ erdvės pavirs į tikrą populiariosios kultūros visatą. Joje – naujausių kompiuterinių žaidimų bei technologijų pristatymai, didžiausias Baltijos šalyse cosplay konkursas, naujausių filmų pristatymai, pranešimai ir diskusijos, interaktyvi šeimų bei daug įdomybių pasiūlysianti prekybininkų erdvė.

Spalio 20 diena renginyje skirta mokykloms. Su Kultūros pasu įėjimas – nemokamas.