„Newmood“ stilistai pataria, kaip puoštis per šventes: siūlo 6 įvaizdžius

Šventinis stilius / NEWOOD.lt nuotr.
AA

Išgirdus žodį ŠVENTĖ, akyse sumirga lemputės ir blizgučiai. Vienoms tai kelia džiaugsmą, kitoms alergiją. „Juk esame skirtingos, tad ir šventinis garderobas prieš atitikdamas formatą, pirmiausia turi atitikti mus. Tik tuomet jausimės jaukiai ir nesvajosime kuo greičiau persirengti“ - sako NEWMOOD stilistai.

Internetinės drabužių, avalynės ir aksesuarų parduotuvės NEWMOOD komanda paruošė 6 įvaizdžius skirtingo kalibro personoms. Suraskite tarp jų save!

Panelė „Bosė“

Jūs mėgstate keltį įspūdį vos įžengusi pro duris. Ir ach kaip kutena savimeilę kartais pažiūrėti į kitus iš aukšto. Nuolankumas ir kuklumas – tai ne jūsų bruožai, tad su Pelenės suknele jums bus sunku sulaukti dvyliktos. Jūsų šventiniame garderobe privalomas ryškus kostiumas ir išraiškingo rašto marškinai, o šventę nuo boso dienos padės atskirti grakštūs aukštakulniai ir delninė.

Panelė BOSĖ / NEWMOOD.lt nuotr.

Panelė „Visatos Centras“

Jūs visada esate gražiausia, žaviausia, mieliausia ir patraukliausia būtybė puotoje. Visas pasaulis sukasi aplink jus ir tik dėl jūsų. Nenuostabu, kad jums taip tinka naujausios mados tendencijos ir jūs prisijaukinate jas pirmoji. „Dior“ įkvėptas elegancijos ir roko derinys papildys šį koketišką būdą ir trauks dėmesi kaip ir žavinga asmenybė.

Panelė VISATOS CENTRAS / NEWMOOD.lt nuotr.

Panelė „Man Nerūpi“

Tai toks prancūziškas požiūris, kai tam, kad atrodytumėte, lyg visai nesistengėte, iš tiesų skiriate daugiau dėmesio nei panelė Visatos Centras. Juk didžiulė gėda, jei kiti pamanys, jog pernelyg puošėtės ir laukėte šio vakaro.

Na, o nerūpėti juk turi įtikinamai, tiesa? Ilgas dailias kojas negailestingai slepiantis sijonas, ant viršaus užmaukšlinti marškinėliai su nieko rimto nežadančia aplikacija ir „oversized“ švarkas padės sukurti šią iliuziją.

Panelė MAN NERŪPI / NEWMOOD.lt nuotr.

Panelė „Pažangi Klasika“

Jūs mylite klasiką, tačiau pusryčiams valgote „VOGUE“. Jūs žavitės mados savaičių gatvės stiliumi, tačiau pati bijote eksperimentuoti ir atrodyti „kvailai“. Jūs mėgstate precizižką derinimą, tačiau viduje gyvena mažytė maištininkė. Taip ir kovojate, o šios kovos trofėjus – laikui nepavaldžios estetikos ir naujausių tendencijų draugystė. Karališka mėlyna, aksomo aksesuarai ir klasikinio švarko silueto suknelė su itin madingais iškirpimais rankoms – tai jūsų šventinio stiliaus pergalė.

Panelė PAŽANGI KLASIKA / NEWMOOD.lt nuotr.

Panelė „Žiūrėti, negalima liesti“

Jūs nužiūrite kitus, tačiau pirma neprieinate, o ir prie jūsų prieiti išdrįsta ne visi. Tuo tarpu pačiai drąsos nestinga niekam: nei dideliems tiksalms, nei trumpučių šortukų ir seksualių aukštakulnių deriniui. Koketei jis keltų pavojų pasirodyti vulgariai, tačiau jūs ne koketė. Jūs šalta ir ori, o laikysena efektinga!

Panelė ŽIŪRĖTI, NEGALIMA LIESTI / NEWMOOD.lt nuotr.

Panelė „Dress Kodas“

Jums patinka puoštis, taigi skyrius „šventėms“ nurungia „kasdienai“. Taip pat mėgstate žaisti pagal taisykles – idealus „dress kodo“ atitikimas jums yra svarbus. Šį sezoną atsigręžkite į „gatsby“ stilių. Nėriniai, karoliukai, nuo judesio įsiaudrinę kutai ir vakaro vyšnia ant torto skrybėlaitė užtikrins ilgas linksmybes. Juk nepadoru palikti vakarėlį kol jūsų dar nepamatė VISI.

Panelė DRESS KODAS / NEWMOOD.lt nuotr.

Skaitykite daugiau