Nicki Minaj sutuoktinis Kennethas Petty ir vėl gali atsidurti už grotų: gresia iki 10 metų kalėjimo

Nicki Minaj su sutuoktiniu Kennethu Petty / „Scanpix“ nuotr.
Nicki Minaj su sutuoktiniu Kennethu Petty / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-10 14:39
AA

Ne kartą teistas reperės Nicki Minaj (38) sutuoktinis Kennethas „Zoo“ Petty (43) ir vėl atsidūrė teisėsaugos akiratyje – pakeitęs gyvenamąją vietą vyras sąmoningai neužsiregistravo Los Andželo seksualinių nusikaltėlių registre, nors tai padaryti jį įpareigoja įstatymai, rašo „People“.

Dėl mėginimo išprievartauti nepilnametę 1995-aisiais keveriems metams į kalėjimą pasiųstas K.Petty praėjusių metų liepą persikėlė gyventi į Los Andželą. Kaip rašoma teismo dokumentuose, K.Petty sąmoningai neužsiregistravo kaip seksualinis nusikaltėlis, ką padaryti reikalauja įstatymai.

Pagal JAV įstatymus, už seksualinius nusikaltimus teisti asmenys, kurie įtraukiami į registrą, privalo atnaujinti savo registraciją kiekvienoje jurisdikcijoje, kurioje gyvena, dirba ar lanko mokyklą. To nepadarius, laikoma, kad asmuo įvykdė federalinį nusikaltimą.

Niujorko valstijos registre K.Petty įrašytas kaip antro lygio seksualinis nusikaltėlis, keliantis vidutinę grėsmę padaryti kitą nusikaltimą.

Nicki Minaj ir Kennethas Petty/ Vida press nuotr.

Dėl neužsiregistravimo Los Andželo seksualinių nusikaltėlių registre K.Petty buvo sulaikytas šių metų kovą. Savo kaltę kurį laiką neigęs vyras rugsėjo 9-ąją vykusio nuotolinio teismo posėdžio metu galiausiai pripažino sąmoningai neužsiregistravęs į registrą.

Nicki Minaj sutuoktiniui gali grėsti maksimali 10 metų įkalinimo bausmė. Nuosprendis bus paskelbtas 2022-ųjų sausio 24 dieną. 

Nicki Minaj ir Kennethas Petty/ Vida press nuotr.

K.Petty mėginimu išprievartauti 16-metę apkaltintas 1995-aisiais. Už tai vyras buvo nuteistas laisvės atėmimo bausme ir kalėjime praleido ketverius metus.

Visgi N.Minaj sutuoktinis 2002 metais už grotų buvo pasiųstas darkart – dešimtmečiui už tai, kad nušovė žmogų. Dėl gero elgesio K.Petty į laisvę išėjo po septynerių metų.

Žmonės.lt primena, kad N.Minaj ir K.Petty romantiškus jausmus puoselėja trejus metus. Vestuvinius žiedus įsimylėjėliai sumainė 2019 metų spalį, o 2020-ųjų rugsėjį pora susilaukė pirmagimio.