Nicolą Cage‘ą pravirkdė fantastinis filmas

Nicolas Cage'as / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rugsėjo 6 dieną ekranuose pasirodęs paskutinis Nicolo Cage‘o ir Vanessos Hudgens filmas „Palikti Aliaskoje“ pasakoja tikrą serijinio žudiko Roberto Hanseno istoriją (akt. Johnas Cusackas). N.Cage‘o personažas medžiojo daugiau nei dešimtmetį Aliaskoje nepagaunamą nusikaltėlį, pradanginusį, spėjama, daugiau nei 20 moterų.

Filme vaidinantis seržantą ir prisižiūrėjęs ne itin patrauklių nusikaltimų scenų, N.Cage‘as prisipažino apie savo jautrumą. Aktorių pravirkdė fantastinio filmo scena.

Tinklalapis popwatch.ew.com rengia pop kultūros atstovų asmenybės testus. Atsakydamas į klausimą apie paskutinį filmą, kuris jį pravirkdė, N.Cage‘as prisipažino, kad verkė žiūrėdamas fantastinį nuotykių filmą „Pacific Rim“. Pasirodo, komiksų aistruolį pravirkdė roboto kritimas nuo Žemės rutulio.

Pats vaidinęs daugybėje graudžių scenų ir pravirkdęs tūkstančius žiūrovų, N.Cage‘as nesikuklindamas teigė dažnai verkiantis žiūrėdamas kino filmus: „Emocijos – mano pagrindinis ginklas ir įrankis vaidinant, neslopinu jų ir realiame gyvenime, tad nėra ko stebėtis, jei apsiverkiu, kai kiti vyrai, tuo tarpu, nedrįstų parodyti savo jausmų“.

Intriguojantis ir įtemptas trileris „Palikti Aliaskoje“ jau Lietuvos kino teatruose.

Skaitykite daugiau