Nicolas Cage'as nebenori vaidinti trečioje filmo „Tamsos baikeris“ dalyje

Nicolas Cage'as / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorius Nicolas Cage'as pareiškė, kad daugiau niekada negrįš į trilerio „Tamsos baikeris“ filmavimo aikštelę ir siūlo pagrindinį juostos vaidmenį atiduoti moteriai.

Šėtoniškų galių turintį motociklininką N.Cage'as įkūnijo net dvejose filmo „Tamsos baikeris“ dalyse. Nors abi juostos sulaukė daug kritikos, finansiškai abi dalys buvo labai sėkmingos ir filmo kūrėjams atnešė beveik 400 milijonų JAV dolerių pelno.

Neseniai filmo režisieriai Markas Neveldine'as ir Brianas Tayloras prasitarė, kad jau vyksta pirmosios derybos dėl naujo tęsinio. Jie buvo įsitikinę, kad N.Cage'as bus sužavėtas minties pasirodyti dar vienoje populiaraus filmo dalyje.

Tačiau režisierių nusivylimui, aktorius, naujausio savo darbo „Krudžiai“ pristatyme, paklaustas apie tokius planus, pareiškė priešingai: „Manau, kad šio filmo laivas jau nuskendo. Padariau viską, ką galėjau, nebeturiu, ką ten veikti. Žinoma, niekada negalima sakyti niekada, bet šią akimirką galiu patikinti – daugiau manęs „Tamsos baikeryje“ nebepamatysite.“

Nepaisant to, kad aktorius nebenori net galvoti apie darbą trečiojoje dalyje, juostos tęsinį pamatyti norėtų. Tiesa, pagrindinį vaidmenį jis siūlo atiduoti... moteriai: „Būtų daug įdomiau, jei naujame filme tamsos baikere būtų dama!“

Nusprendęs daugiau niekada nebesėsti ant liepsnojančio motociklo, N.Cage'as su malonumu nėrė į spalvingą animacijos pasaulį. Naujausiame kino studijos „DreamWorks“ darbe „Krudžiai“ jis paskolino savo balsą animaciniam personažui – urvinių šeimos galvai Grugui.

Skaitykite daugiau