Nicolas Cage'as su perpus jaunesne žmona Riko Shibata laukia šeimos pagausėjimo

Nicolas Cage'as ir Riko Shibata / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sausio 7 dieną 58-erių sulaukęs aktorius Nicolas Cage'as su žmona Riko Shibata (27) turi kuo džiaugtis – į pasaulį beldžiasi jų pirmas bendras vaikelis.

Praėjusių metų vasarį susituokę aktoriai Nicolas Cage'as ir Riko Shibata laukia šeimos pagausėjimo. Žinią apie pirmą bendrą poros kūdikį people.com patvirtino jų atstovas spaudai.

„Būsimieji tėvai yra pakylėti!“, – pridūrė aktoriaus ir jo žmonos atstovas.

Tai – pirmas Riko Shibatos ir trečias Cage'o vaikas: iš ankstesnių santykių jis turi sūnus Kal-Elą (16) ir Westoną (31).

Nicolas Cage'as ir Riko Shibata / „Vida Press“ nuotr.

N.Cage'as ir R.Shibata susituokė praėjusių metų vasario 16 d., taip pagerbiant aktoriaus velionio tėvo gimtadienį. Pora savo santuoką įteisino Wynn viešbutyje Las Vegase, o vestuvių ceremonija buvo „labai maža ir intymi“.

„Tai tiesa ir mes esame labai laimingi“, – po šventės žiniasklaidai sakė Nicolas Cage'as.

Lapkritį sutuoktiniai žengė raudonuoju kilimu vakarėlyje 2021 m. „GQ Men of the Year“, vykusiame Vakarų Holivude. Jų, kaip poros, debiutas įvyko praėjusių metų liepą per Cage'o filmo „Kiaulė“ premjerą.

Pora susipažino Šigoje, Japonijoje, kai Cage'as filmavosi filme „Vaiduoklių šalies kaliniai“. Lemtinga draugystė užsimezgė bendrų draugų dėka.

Fotogalerija:

Nicolas Cage'as ir Riko Shibata (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau