Nicolas Cage'as su perpus jaunesne žmona Riko Shibata susilaukė dukters

Nicolas Cage'as ir Riko Shibata / „Scanpix“ nuotr.
Nicolas Cage'as ir Riko Shibata / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-08 08:15
AA

Rugsėjo 7-oji Nicolui Cage'ui tapo palaiminga diena: 58-erių aktorius su žmona Riko Shibata (27) susilaukė pirmojo bendro vaikelio. Porai gimė mergaitė.

Žinią apie Nicolo Cage'o ir jo žmonos Riko naujagimę pranešė people.com. Mergaitė gimė rugsėjo 7-ąją Los Andžele. Pora savo pirmagimei suteikė trigubą vardą – August Francesca Coppola.

„Nicolas ir Riko džiaugiasi galėdami pranešti apie dukters gimimą, – people.com sakė poros atstovas. – Motinai ir dukrai viskas gerai“.

Žmonės.lt primena, kad praėjusių metų vasarį susituokę aktoriai Nicolas Cage'as ir Riko Shibata žinią apie laukiamą pirmą bendrą kūdikį pranešė sausį. People.com tai patvirtino jų atstovas spaudai.

„Būsimieji tėvai yra pakylėti!“, – pridūrė aktoriaus ir jo žmonos atstovas.

Tai – pirmas Riko Shibatos ir trečias Cage'o vaikas: iš ankstesnių santykių jis turi sūnus Kal-Elą (16) ir Westoną (31).

Nicolas Cage'as ir Riko Shibata / „Vida Press“ nuotr.

N.Cage'as ir R.Shibata susituokė praėjusių metų vasario 16 d., taip pagerbiant aktoriaus velionio tėvo gimtadienį. Pora savo santuoką įteisino Wynn viešbutyje Las Vegase, o vestuvių ceremonija buvo „labai maža ir intymi“.

„Tai tiesa ir mes esame labai laimingi“, – po šventės žiniasklaidai sakė Nicolas Cage'as.

Lapkritį sutuoktiniai žengė raudonuoju kilimu vakarėlyje 2021 m. „GQ Men of the Year“, vykusiame Vakarų Holivude. Jų, kaip poros, debiutas įvyko praėjusių metų liepą per Cage'o filmo „Kiaulė“ premjerą.

Pora susipažino Šigoje, Japonijoje, kai Cage'as filmavosi filme „Vaiduoklių šalies kaliniai“. Lemtinga draugystė užsimezgė bendrų draugų dėka.

Fotogalerija:

Nicolas Cage'as ir Riko Shibata (6 nuotr.)