Nicole Kidman – apie dukrų planus tapti aktorėmis ir artimą šeimos ryšį

Nicole Kidman/ SCANPIX nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorės Nicole Kidman dukros, panašu, seka mamos pėdomis. N. Kidman kalbėdama su žurnalu WSJ prakalbo apie atžalų Sunday Rose ir Faith Margaret pomėgį vaidinti. Garsiosios mamos palikuonės jau atliko nedidelius vaidmenis filme „The Angry Birds Movie 2“ („Piktieji Paukščiai 2. Filmas“) ir seriale „Big Little Lies“ („Nekaltas melas“).

 „Jos yra nepaprastos. Jos stebi ir kaip vyksta filmavimai, jos vaidina filmuose. Jų darbo etika – puiki“, – pasakojo aktorė.

Paklausta, ar ateityje dukroms pareiškus, jog nori tapti aktorėmis Nicole palaikytų jų sprendimą N. Kidman atšovė, kad „niekuomet joms netrukdytų“.  Interviu metu žvaigždė prisipažino, kad jos gyvenime – nieko nėra svarbiau už šeimą. Dėl laiko su šeima – ji yra atsisakiusi net vaidmenų.

 

Nicole Kidman ir Keithas Urbanas/ SCANPIX nuotr.

„Mes turime sistemą, kaip leisti laiką kartu. Kai Keithas (N. Kidman sutuoktinis Keithas Urbanas – red. past.) nėra išvykęs į muzikinį turą tai padaryti yra daug paprasčiau. Kitais metais jis žada išvykti į turą, todėl man teks atsisakyti darbų. Jeigu matome, kad mūsų gyvenimas išsibalansuoja – stengiamės kažką keisti. Mes neturime visų atsakymų, tačiau žinome vieną dalyką – niekas apart mūsų negali mūsų kontroliuoti“, – sakė ji. 

 

 

Nicole Kidman ir Keithas Urbanas/ SCANPIX nuotr.

Aktorė taip pat prakalbo apie stiprų ryšį su sutuoktiniu ir vaikais: – „Aš turiu nepaprastai supratingą vyrą ir vaikus. Mažieji mane supranta iš kiekvienos emocijos. Jų kūrybinis supratimas – labai ryškus“.

Neseniai su žurnalistais kalbėjęs N. Kidman vyras muzikantas K. Urbanas prasitarė, kad šiuo metu jų namuose – labai triukšminga ir smagu.

„Su vaikais mes šokame, dainuojame, grojame pianinu, žaidžiame įvairiausius stalo žaidimus“, – paskojo muzikantas.

 

Nicole Kidman ir Tomas Cruise'as/ Vidapress nuotr.

K. Urbanas ir N. Kidman susituokė 2006-aisiais. Pora susilaukė dviejų dukrų: Sunday Rose ir Faith Margaret. Iš ankstesnės savo santuokos su aktoriumi Tomu Cruise'u Nicole augina du vaikus – Connorą ir Isabella Jane . 

 

Skaitykite daugiau