Nicole Kidman – apie pralaimėjimą Juliai Roberts: vieno kultinio vaidmens ji negavo

Nicole Kidman, Hugh Grantas ir Julia Roberts / „Scanpix“/AP nuotr.
Nicole Kidman, Hugh Grantas ir Julia Roberts / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-14 09:46
AA

Prieš 21 metus filme „Noting Hilas“ sužibėję aktoriai Hugh Grantas (60) ir Julia Roberts (52) užsitikrino ilgalaikę šlovę Holivude. Visgi filmas galėjo atrodyti kur kas kitaip, nes pagrindinės veikėjos rolės siekė ir kita kino žvaigždė – Nicole Kidman (53).

Visai neseniai N.Kidman atviravo, jog ilgai repetavo bandydama gauti vaidmenį 1999-aisiais pristatytame „Noting Hile“. Deja, kaip pati aktorė teigia, tikriausiai J.Roberts buvo tinkamesnė kandidatė.

„Aš labai norėjau to vaidmens, kurį atliko Julia. Beprotiškai norėjau, bet man nepavyko pakankamai gerai jo perteikti. Aš nebuvau pakankamai talentinga. Nusileidau Juliai Roberts“, – tikino aktorė.

Nicole šypteli, kad su H.Grantu kino aikštelėje vos per plauką nesusidūrė ir antrą kartą, bandydama gauti vaidmenį 2003-aisiais pasirodžiusiame filme „Tegyvuoja meilė“. Visgi tąkart vaidmuo atiteko Keirai Knightley.

„Aš labai norėjau vaidinti tavo meilės objektą“, – H.Grantui šmaikščiai rėžė aktorė.

Hugh Grantas ir Julia Roberts / „Scanpix“/AP nuotr.

Šiemet filmavimo aikštelėje susitikę N.Kidman ir H.Grantas tikino, jog iškart pajuto vienas kitam šiltus jausmus. Visgi abu iškart pridūrė, kad tai – tik draugystė.

Naujame seriale „The Undoing“ besifilmuojančios kino žvaigždės pasakojo taip susibičiuliavusios, jog ilgėsis vienas kito draugijos pasibaigus serialui.

„Prisimenu, kai gulėjome ant lovos, filmuodamiesi miegamajame. Tuomet mudu kalbėjomės su režisiere Susanne Bier. Pagalvojau, kad labai to pasiilgsiu. Mes turime labai panašų humoro jausmą. Labai gerą chemiją“, – apie draugystę su H.Grantu atviravo aktorė.

Tiesa, įdomu tai, kad iš N.Kidman vaidmenį „Noting Hile“ nugvelbusi J.Roberts šio norėjo atsisakyti. Aktorė yra pasakojusi, kad vos perskaičiusi filmo scenarijų, nenorėjo jame filmuotis. 

„Aš galvojau, kaip nuobodu. Kokias nesąmones aš čia turėsiu daryti. Bet mane įkalbėjo mano agentas“, – prisiminė J.Roberts.

Nicole Kidman (67 nuotr.)
+61