Nicole Kidman ir Tomo Cruise'o dukra ėmėsi naujo verslo

Isabella Cruise / Vida press nuotr.
Isabella Cruise / Vida press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-14 09:28
AA

Bella Cruise (25) pradeda karjerą mados industrijoje. Aktorių Nicole Kidman ir Tomo Cruise'o dukra pranešė, kad tuojau pasirodys jos naujausia drabužių kolekcija. Savo prekinį ženklą mergina pavadino BKC.

„Bella kūrė visą savo gyvenimą. Jos didžiausias įkvėpimas persikėlė markeriu ant popieriaus, o vėliau ant marškinėlių. Jis atėjo iš draugų, mados ir muzikos“, – skelbia Bellos darbų ir kūrybos apibūdinimas jos oficialiame tinklalapyje.

Rašoma, kaip nuo mažų dienų garsių aktorių dukra svajojo savo kūrybą perkelti ant madingų drabužių. Pagaliau jos svajonė virto realybe ir naujovių gerbėjams pristatyta pirmoji Bellos marškinėlių kolekcija.

BELLOS DARBUS GALITE PAMATYTI ČIA.

Jaunoji dizainerė prieš šturmuodama mados pasaulį bandė tapti makiažo meistre. Mergina baigė Londono akademiją. Ten ji mokėsi plaukų stilistės ir vizažistės meno. Kai Tomas Cruise'as dar gyveno su buvusia žmona Kate Holmes, Bella kartu su pamote dirbo prie jos drabužių linijos „Holmes and Yang“. Mergina visuomet norėjo bent piršteliu prisiliesti prie drabužių kūrybos.

Naujausi Isabellos kūriniai bus prieinami visiems. Marškinėlių kaina svyruoja nuo 80 iki 150 JAV dolerių.

Nicole Kidman ir Tomas Cruise'as Bellą įsivaikino po vedybų. Kai garsi pora skyrėsi, Bella liko gyventi Los Andžele su savo tėčiu. Vėliau Tomas Cruise'as vedė aktorę Kate Holmes. Prieš keletą metų ji sumainė aukso žiedus su IT specialistu Maxu Parkeriu, tačiau nei vieno iš savo tėvų į vestuves nekvietė.