Nicole Kidman įsigijo pirmąjį savo gyvenime augintinį: „Laukiau šios akimirkos“

Nicole Kidman įsigijo augintinį/Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Nicole Kidman įsigijo augintinį/Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-07-13 14:07
AA

Aktorę Nicole Kidman nuo šiol namuose džiugina šuo. Savo socialinėje paskyroje garsi moteris prisipažino pirmą kartą gyvenime įsigijusi augintinį.

52-ejų „Big Little Lies“ serialo žvaigždė ir mylima kino aktorė nusprendė auginti pudelį.

„Mano pirmasis šunelis. Iš tiesų, tai – mano vienintelis augintinis“, – rašė pirmą kartą šunį įsigijusi aktorė. 

„Laukiau šios akimirkos visą savo gyvenimą“, – pridėjo Nicole.

Vienas gerbėjas po nuotrauka paliko šmaikštų komentarą, sulaukusį daug internautų dėmesio. „Nežinau, aš laimingesnis, jog Nicole Kidman įsigijo šuniuką, ar kad šuniukas gavo  puikią šeimininkę Nicolę.“

Kiti komentatoriai džiaugėsi, jog moteris visam gyvenimui turės tikrą draugą.

Primename, kad su vyru Keithu Urbanu Nicole augina dvi dukteris – Sunday Rose (11) ir Faith Margaret (8). Taip pat Nicole iš santykių su Tomu Cruise‘u dalijasi sūnaus Connoro ir dukros Isabellos globa.

Prieš keletą metų dukra Isabella nepakvietė į savo vestuves nei Tomo, nei Nicole. Tačiau interviu australų garsenybių žurnalui „Who“ aktorė tuomet išmintingai ir gražiai sakė esanti daugiau nei tikra, kad atiduotų gyvybę už vaikus. Bet jie – suaugę, patys gali priimti sprendimus, patys pasirinko būti scientologais. O ji, motina, turi juos mylėti, kad ir ką darytų.

Kad ir kaip vengtų kalbų apie Cruise’ą, žurnalui „New York Magazine“ Kidman anksčiau pripažino, kad santuoka su įtakingu vyru padėjo jai išvengti daugelio tamsių pramogų verslo aspektų, tarp jų galbūt ir seksualinio priekabiavimo. „Ištekėjau iš meilės, labai anksti ir tai mane apsaugojo. Gyvenau tarsi kokone, o kai sulaukusi 33-ejų, po skyrybų, turėjau iš jo išeiti, teko suaugti.“

Šiuo metu moteris ne tik mėgaujasi antrojo vyro Keitho Urbano meile, bet ir atsakingai auklėja dvi jų atžalas. Be viso to – Nicole išlieka viena geidžiamiausių aktorių Holivude.

Nicole Kidman (67 nuotr.)
+61