Niekuo neišsiskirianti Nicole Kidman kalba „Emmy“ apdovanojimuose sukėlė milžinišką audrą: pamiršo itin svarbų dalyką

Nicole Kidman / Vida Press nuotr.
Nicole Kidman / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-18 15:12
AA

Už vaidmenį seriale „Nekaltas melas“ „Emmy“ apdovanojimą gavusi Nicole Kidman savo padėkos kalba galėtų pretenduoti į labiausiai trikdančių kalbų dešimtuką.

50-metė australė Los Andželo „Microsoft“ teatre atsiėmė statulėlę už puikiai atliktą pagrindinį vaidmenį seriale. Kaip ir kiti nugalėtojai, ji turėjo progą tarti padėkos žodį, kuris sutrikdė ne vieną salėje ar prie televizijos ekranų sėdintį žiūrovą.

„Turiu didžiulę menišką šeimą, kuri mane rėmė tiek pakilimuose, tiek nuopuoliuose. Jūs buvote man ištikimi visą gyvenimą – ačiū jums už tai. Turiu dvi mažas mergaites – Sunnie ir Faith. Ir savo mieląjį Keithą, kuris skatino mane toliau eiti šiuo keliu. Ir jie dėl to labai daug paaukojo.

Šį apdovanojimą skiriu jums. Aš tik noriu, kad mano mergaitės turėtų jį ant lentynos ir kas kartą pažiūrėjusios prisimintų: „Kas kartą, kai mama nepaguldė manęs miegoti, tai buvo dėl jo – aš gavau kažką““, – sakė aktorė.

Nicole Kidman, Tomas Cruise'as su vaikais Isabella ir Connoru Cruise / Vida Press nuotr.

Viskas atrodytų puiku, tačiau šeimai skirtoje kalboje ji pamiršo, kad turi dar du vaikus – kartu su Tomu Cruise'u įsivaikintus Isabella Cruise ir Connorą Cruise'ą.

Internautai negailėjo kritikos moteriai, teigdami, kad įvaikinti vaikai turėtų gauti tiek pat dėmesio ir padėkos, kaip ir biologiniai.