Nicolo Cage moterys kariauja: buvusi mergina kaltina žmoną jos persekiojimu

Nicolas Cage'as / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorių Nicolą Cage jo buvusi mergina Vickie Park kaltina teroru. V. Park nuo 2017 metų tai skyrėsi, tai taikėsi su garsiu vyru, tačiau dabar ji nusiteikusi rimtai. Vickie teismui pateikė dokumentus, kuriuose kaltina savo buvusį draugą smurtu.

Anot Vickie Park, 2018-ųjų rugsėjo 20 dieną Nicolas Cage ją užpuolė per „Slash“ filmų festivalį. Moteris sako, kad Nicolas elgėsi agresyviai ir buvo apsvaigęs nuo alkoholio. Vickie kreipiasi į teismą norėdama, kad N. Cage buvusiai žmonai Alice Kim taip pat būtų uždrausta prie jos artintis.

Nicolas Cage'as su žmona Alice Kim / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

V. Park teigimu, Kim ją persekioja socialiniuose tinkluose, o šiuo metu ji net bijo palikti savo namą, mat jaučiasi kiaurą parą nesaugi dėl „išprotėjusios“ N. Cage žmonos. Iki šiol teismas neskuba apriboti Alice teisių, priartėti prie Vickie.

Tiek Nicolas, tiek buvusi jo žmona tokį V. Park žingsnį laiko absurdu. Jie nesutinka su jiems mestais kaltinimais, tikina, kad moteris taip bando iš jų sulaukti materialinės naudos.

Nicolas su Alice išsiskyrė 2016-aisias. Tuomet aktorius žiniasklaidai atviravo, kad tai jam buvo netikėta: „Tikrai nesitikėjau, kad išauš tokia diena. Tačiau taip nutiko, ir savo visus jausmus, kad ir kokie jie bebūtų, sudėjau į vaidybą“, – kalbėjo. N. Cage.

Skaitykite daugiau